קורס מורה נהיגה לטרקטור

קורס מורה נהיגה לטרקטור

טרקטורים מגיעים בכל הצורות והגדלים, והם כוללים מנועי כוח סוס שונים. בעזרת טרקטורים, החקלאות הופכת לנוחה ויעילה יותר. אתם יכולים גם לחבר מחרשה או מפוח, ולהשתמש בטרקטור להסרת שלג, עץ, אבן התכה. אז למה אתם מחכים?

קורס מורה נהיגה לטרקטור 

קורס נהיגה בטרקטור הוא דבר מבורך מכל הבחינות. העיסוק והכסף הרב שניתן להרוויח ממנו, גורם לרבים מהאנשים לעזוב את עבודתם הישנה ולעבור לנהוג על טרקטור. גם קורס מורה נהיגה לטרקטור, יכול להיות דבר טוב מאוד להצלחה שלכם.

שימושים שונים בטרקטור 

יש אנשים שאפילו משתמשים בטרקטורים בכדי לכסח מדשאות, אך ככל הנראה, הם מתמודדים עם כמה דונמים בו זמנית. אם העבודה שלכם תלויה במכונה זו, או שאתם רוצה לדעת כיצד היא פועלת, תוכל ללמוד כיצד לנהוג בטרקטור תוך מספר שעות. אז הנה השלבים המכריעים שעליכם ללמוד.

לטפס למושב הטרקטור 

לפני שתתחילו את כל החוויה הזו, אתם צריכים להכיר את הפקדים ולמצוא את המצמד. שימו לב למושב והקפידו להתאים אותו כך שתוכלו להגיע להגה, מצערת ושליטה טובה עם הידיים והרגליים.

יש טרקטורים עם חגורות בטיחות, לכן הקפידו לשים אותה עליכם. עם זאת, תגלו כי חקלאים רבים אינם פועלים לפי כלל זה בזמן שהם בשטח. אבל, אם זו הפעם הראשונה שאתם נוהג בטרקטור, אתם צריכים לפעול על פי כל תקנות הבטיחות, כי תאונות אכן מתרחשות.

התחל עם מצמד הטרקטור 

ברגע שאתם מוכנים להתחיל לנהוג בטרקטור, לחצו על המצמד לרצפה. המצמד נמצא תמיד בצד שמאל, לכן עליכם לדחוף אותו ברגל שמאל. אתם יכולים להיות בטוח, שההעברה במצב ניטרלי כשאתם הופכים אותה. שמרו על בטיחות תמיד.

> גלו עוד קורסים מעניינים באתר סטאדיצ'ויס

כתיבת תגובה

סגירת תפריט