מצברי SCHNAPP מדוע הם כל כך פופולארים

מצברי SCHNAPP מדוע הם כל כך פופולארים

מצברי שנפ הם המצברים המובילים בישראל מרבית המצברים שמותקנים ברכבים הישראלים הם של שנפ כיוון שהוא מיוצר בארץ.

איכותם של מצברי שנפ 

הסיבה המרכזית לשמו הטוב של מצבר זה נובעת מהטיב המעולה שלו כיוון שהוא מיוצר בשיטות טכנולוגיות מתקדמות, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים ביותר.

המחקר והפיתוח שהובילו לייצור מוצר זה הותאמו לאקלים הים תיכוני השורר בישראל כאשר במרבית ימי השנה חם ואפילו חם מאד. לאור היכולות המצוינות של מוצר זה, מעניק המפעל היצרני תקופת אחריות ארוכה יחסית. ברוב המקרים המצבר פעיל לאורך כל תקופת האחריות ולפעמים אף מעבר לכך.

אף על פי שאפשר לרכוש ולהתקין מצברים של יצרנים אחרים אשר מיובאים לישראל, רוב בעלי הרכבים מעדיפים להמשיך ולרכוש את התוצרת הישראלית, כיוון שם מרוצים מהיכולות של המצבר ומרמת העמידות שלו לאורך זמן.

נוחות של מצבר שנפ

המבנה הקומפקטי של מצבר זה, מאפשר לאיש השירות להוציא בקלות את המצבר הקיים ולחבר במקומו מצבר חדש. פעולה זו נמשכת ברוב הרכבים שיש בהם גישה נכונה, דקות בלבד. 

חשוב לוודא שהמצבר החדש של שנפ הוא בגודל זהה למצבר הישן הקיים ברכב ותואם את נפח המנוע של דגם הרכב הספציפי כדי ליצור חיבור מושלם.

כדי ליהנות מהמצבר, רצוי לשלב נסיעות מהירות מחוץ לעיר, בנסיעות הללו המצבר מטעין את עצמו מחדש וכך זמן השימוש שלו הולך ומתארך.

תפעול של מצבר שנפ 

קיימים כמה כללים שכל בעל רכב מבצע כדי לשמור כל תקינותו של המצבר, הקפדה על סגירת האורות כדי לא לבזבז את תפוקתו של המצבר. רצוי להתניע מדי פעם רכב שעומד בחניה פרק זמן ארוך עקב חופשה ארוכה.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט