כמה מקום צריך בשביל טרמפולינה בבית?

כמה מקום צריך בשביל טרמפולינה בבית?

לקפוץ! לנתר! להזיע! כמה נהדר כשיש לכם להציע לילד את כל הטוב הזה בתוך הבית או החצר. כמה נהדר זה יכול להיות שהוא לא צריך לצאת החוצה כדי לחפש כיצד לפרוק את האנרגיות הטעונות בתוכו. אבל טרמפולינה טובה תופסת מקום, והרבה. האם אנחנו יכולים לרכוש טרמפולינה? האם יש לנו מספיק מקום לכך בבית? נבדוק ונחליט.

כמה מקום צריך?

לפני הכול עלינו לצאת מנקודת הנחה שמוצרים גדולים תופסים מקום, הרבה מקום. וכאשר הדירות שלנו לא גדולות במיוחד, ואין לנו חצר צמודה לבית – הדבר אינו אפשרי עבורנו. ובעידן בו כל מטר יקר כל כך, לא כל אחד יכול להרשות לעצמו להציב טרמפולינה גדולה בבית. כי טרמפולינה גדולה תופסת הרבה מקום. אבל בכל זאת ראוי להתייחס לעובדה שיש כיום כל כך הרבה סוגי מוצרים. וגם בענף הטרמפולינות יש שפע של הצעות. וכן, ניתן למצוא טרמפולינות לבית בגדלים שונים. אם כי חובה לבדוק היטב ולמדוד את השטח בו אנו מתכננים להעמיד את הטרמפולינה ולהשוות אותו להיקף הטרמפולינה.

שטח מספק וכן שמירה על בטיחות

חובה לבדוק לצד הגודל וההתאמה לשטח גם את נושא הבטיחות. כי תוך כדי קפיצה עלולים הילדים להינזק ולקבל חבטות. לכן יש לבדוק את רמת הבטיחות ולוודא כי הטרמפולינה הנרכשת מתאימה לבית מכל ההיבטים. גם מבחינת הגודל וגם מבחינת הבטיחות של המוצר.

לילדים? לא רק.

החשיבות של הפעילות הגופנית ידועה לכולם. אך לא כולם יודעים שטרמפולינה וקפיצות יכולים להתאים גם למבוגרים. כמובן שהמתקן צריך להתאים לכך, ולשאת את כל כובד המשקל שלנו. אך יש טוענים כי קפיצה יומית בכוחה להועיל מאוד, ואפילו להקל על תסמינים של מחלות ויראליות מאיימות.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט