5  טיפים לעינוג בחורה בעזרת אביזרי סקס

5 טיפים לעינוג בחורה בעזרת אביזרי סקס

ויברטור, דילדו, טבעות רטט, ויברטור מג'יק ונדר, מאלץ אורגזמה, ושאר מוצרי חנויות סקס: כולם פריטים הידועים כאביזרי מין אותם אפשר לרכוש מחנות סקס און ליין. אם אתה רוצה לענג את הפרטנריות שלך בעת יחסי מין, תוכל לעשות זאת ברגישות והתחשבות וחשוב מכול בצורה אשר בה מי שאיתך תוכל לחוות אורגזמות מדהימות וסקס מושלם! אז כיצד תוכל לענג בחורה עם אביזרי מין? הנה כמה טיפים טובים:

 

בחר מוצר מתאים

כשאתה בוחר אביזרי מין חשוב על נשים ועל הצרכים שלהן. אל תבחר יש מוצרי אגרסיביים כמו סטראפ און או מוצרי קשירה למתקדמים עבור כל אחת. נסה לבחור מוצרים פופולאריים בקרב נשים כמו דילדו בינוני, ויברטור, אזיקים או כיסוי עיניים, ושאר מוצרים שיש בהם טעם טוב. נסה להתאים את המוצר למי שנמצאת איתך ובדוק האם היא בכלל בעניין.

 

היה קשוב לצרכים שלה

שים לב לצרכים של מי שאיתך ולא רק לפנטזיות שלך. לדוגמא: בדוק אם הבחורה שלך בעניין של עינוג הדדי עדין או שהיא אוהבת משחקי שליטה. נסה לקרוא נכון את המפה בזמן התלהטות היצרים ואל תנחש – שאל את מי שאיתך מה היא מעדיפה בסקס.

 

שלב בין ההנאה שלך לבין ההנאה שלה

חשוב לשלב בין ההנאה שלך להנאה שלה. למשל, תוכל לבחור טבעת רטט שהיא בעצם ויברטור שמלבישים על הפין ובכך הוא מאפשר רטט על הפין והדגדגן. בצורה זאת שניכם תוכלו להנות.

 

ארגן אווירה נעימה

חשוב שתהיה אווירה נעימה במקום שבו בחרתם לקיים יחסי מין. החשך את חדר השינה, הדלק נרות, שים מוזיקה מרגיעה ובקש רשות מהפרטנרית שלך במידה ותרצה לעשות משהו נועז. בהצלחה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט