מצבר לטויוטה קורולה

מצבר לטויוטה קורולה

טויוטה קורולה הוא מהרכבים היותר איכותיים ובטוחים שיש על כבישי ישראל. גם לטויוטה קורולה יש את הבעיות שלה כמו לכל רכב אחר; מצבר. המצבר ברכב הוא המניע הראשוני ולכן אחרי כמה שנים הוא בא לסיומו. מה עושים אם זה קרה דווקא באמצע הדרך?

מצבר לטויוטה קורולה

המצברים של הרכבים היום, יותר חזקים בכמה רמות ממה שהיה בעבר. אם בעבר מצבר החזיק 2-3 שנים ברכב ממוצע, היום הוא יכול להחזיק יפה מאוד בין 3 – 5 שנים. ועדיין, כאשר המצבר מתחיל להראות חולשה, יש מה לעשות בנידון.

שירותי דרכים להחלפת מצברים נותנים שירות בכל הארץ ומאפשרים לכל אדם שהמצבר ברכב שלו התקלקל בכל מקום בארץ, לקבל שירות עד למקום שבו הוא נמצא אם הוא צריך מצבר לטויוטה קורולה או כל רכב אחר.

מצבר ואחריות

גם אם אתם כבר מחליטים לקנות מצבר חדש לרכב שלכם, חשוב שתשימו לב לעוד פרט קטן שלא תמיד שמים לב אליו; אחריות המצבר. האחריות היא זו שמאפשרת לכם לקבל מצבר חדש אם הוא נגמר לכם בזמן שהתחייבו לכם על אחריות.

לכן תצטרכו לשים לב טוב טוב איזו אחריות אתם מקבלים ולכמה שנים ברכישת מצברים עד הבית או ישירות מהחנות. בדרך כלל, תקבלו את האחריות שלכם ל- 3 עד 5 שנים. אם ככה, תוכלו להיות רגועים שלא עבדו עליכם.

מצבר לכל החיים – יש דבר כזה?

נכון לשנת 2021, אין עדיין מצבר שיכול להחזיק בתוך רכב לכל החיים. ברוב המקרים, הוא יוכל לשרת אתכם למשך 3 עד 5 שנים ולא יאוחר מכך.

מחיר

מחיר מצבר יכול להשתנות ממקום למקום ובדרך כלל, עלותו באופן כללי, מתחילה מ- 400 ₪ ועד ל- 800 ₪ במקרים אחרים. עשו את בחירתכם רק לאחר השוואת מחירים.