עברת תאונה? 5 יתרונות של עורך דין תאונות דרכים

עברת תאונה? 5 יתרונות של עורך דין תאונות דרכים

למרבית הישראלים יש רכב פרטי, אתו הם נוסעים לעבודה או לכל מקום אחר. אך במקרה שלנו אין מדובר רק בנהגים אלא גם בהולכי רגל. פעמים רבות התאונות המתרחשות על הכביש עלולות גם לגרום לנזקים בגוף או לנפש. כאן נכתוב על נושא זה: עברת תאונה? 5 יתרונות של עורך דין תאונות דרכים.

פגיעת תאונת דרכים

יש לדעת כי כל אדם אשר נפצע בתאונת דכים, זכאי לקבל פיצוי, בין אם התאונה נגרמה באשמתו או בין אם לא. כאן זהו מקרה אשר בגינו רצוי לפנות לשירותי של עו"ד תאונות דרכים. והנה היתרונות:

  • בכדי לקבל פיצויים יהיה עליכם לפנות למשרד עו"ד המתמחה בתחום, זהו הגורם האחראי על כך שתקבלו את כל הפיצויים המגיעים לכם. עליו להיות מקצועי ובעל ניסיון.
  • ייצוג – עו"ד מקצועי הוא הגורם שייצג אתכם בבית המשפט אל מול חברת הביטוח בין אם אתם אשמים בתאונה או בין אם מישהו אחר אשם. חברות הביטוח ולמרות כל ההצעות האטרקטיביות אותן הן מציעות, לא תמיד יהיו לצדכם במקרים הללו, הרי אחת מהמטרות הידועות שלהם היא התחמקות מתשלום.
  • הגנה – רק עו"ד המתמחה בתחום תאונות דרכים, ייצג אתכם על הצד הטוב ביותר בבית המשפט, יספק לכם הגנה, ילווה אתכם לאורך כל הדרך, וכמובן יש לכך גם השלכות הלאה.
  • ידיעת החוק – עו"ד בתחום תאונות, מכירים היטב את החוק, בקיאים בכל החוקים והתקנות, מה שיסייע להם בבית המשפט לייצג אתכם נאמנה, לדבר בקולכם, לעיתים זה לא קל במיוחד כאשר הנזקים הם נפשיים, יש להביא ראיות התומכות בנתונים הללו.

בנוסף, רק אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים כמו עו"ד העוסקים בתאונות דרכים, יוכלו אף להוכיח שאתם זכאים לקבל קצבת נכות מהמוסד לביטוח לאומי במקרה של אובדן כושר עבודה לדוגמה.