כל פעם נתקעים באיקאה עם המוצרים? הגיע הזמן להתקין גגון לרכב!

כל פעם נתקעים באיקאה עם המוצרים? הגיע הזמן להתקין גגון לרכב!

אין ספק שנשיאת משאות על הרכב יכול להיות פתרון נהדר לסיטואציות שונות. אם גם אתם אוהבים לצאת לקניות ולרכוש מוצרים בהרכבה עצמית, אתם בוודאי מכירים את הצורך. ישראלים רבים בוחרים לערוך קניות באיקאה. בוחרים, קונים, מעמיסים ונוסעים. אבל אם אין גגון לרכב זה כבר קצת יותר מורכב, פחות פשוט ולא ממש נוח. אז באמת הגיע הזמן להתקין גגון לרכב. פתרון נגיש ונוח שמאפשר לכם להתגבר על המוגבלות הזו.

סוגים שונים של גגונים לרכב

יש כמה סוגים של גגונים לרכב. הבה נמנה אותם לסוגיהם השונים, ונבין כי לכל אחד ייעוד משלו והתאמה לשימוש שונה.

  • גגון אוניברסלי – גגון שכשמו הוא, עשוי להתאים לכל כלי רכב שהוא. הגגון מורכב משני זרועות נפרדים אשר מתקינים אותם על גג הרכב. אליו ניתן להצמיד ארגזים ומזוודות.
  • גגון עריסה – גגון עשוי משליבות המוצמדות זו לזו. גגון עריסה מותאם ספציפית לפי סוג הרכב, גודלו, המשאות שתרצו לשאת וכן הלאה.
  • גגון סגור – גגון ייעודי שמוצמד לגג הרכב, והוא מאפשר סגירה מלאה. מה שמגן על התכולה, מאפשר להניח גם חפצים קטנים יחסית, לא מצריך קשירה ומונע לכלוך ואבק בדרכים.

עומדים להתקין גגון לרכב? כדאי לחשוב על הצרכים השונים שלכם בנושא זה כדי לבחור חכם את הגגון שלכם. זה שיתאים לכם ויאפשר לכם להרכיב את הארגזים והחפצים שתרכשו באיקאה או בכל חנות אחרת. נוח כך לצאת לטיולים ולנופש, לשנע מוצרים גדולים יחסית וליהנות מפתרון זמין ונוח להעברת חפצים. בחרו גגון מתאים, התקינו אותו אצל מומחים בתחום הרכב והאביזרים, ותוכלו ליהנות מפתרון מוצלח ונוח שילווה אתכם הלאה בכל דרך ועבור כל צורך ומשא.

גגונים קונים אצל סולומייקאר

כתיבת תגובה

סגירת תפריט