אופני כביש הם אופניים שנוצרו בעיקר לנסיעה על כביש. אופניים אלה הם יקרים יותר מאשר אופניים רגילים וברוב המקרים, המחיר שלהם ייגזר בעיקר מהחומרים הנצרכים כדי ליצור את המרכב שלו. מה עוד אתם צריכים לדעת על אופני כביש?

אופני כביש 

אופני כביש נחשבים לאופניים מקצועיים יותר מאשר האלטרנטיבות האחרות לנסיעה בכביש. הם קלים יותר, זריזים יותר ונוחים לרכיבה על כבישים בעיקר. הם אינם מיועדים לנסיעה במקום שהוא לא כביש ויש לשים לב לפרט זה.

אופני כביש כמו אופני קרוס קאנטרי מיועדים רק למטרה שלשמה הם יוצרו ולא לשום מטרה אחרת. אם אתם מחפשים לעצמכם אופני כביש, אנחנו מזמינים אתכם לנסות ולחפש אותם באתרי האינטרנט השונים, שם תוכלו למצוא אותם במחירים משתלמים במיוחד.

כמה עולים אופני כביש? 

מחירים של אופניים באופן כללי, מתחלקים לפי קטגוריות שיש לשים אליהם לב. אם אתם מחפשים אופני הרים, המחירים יהיו שונים בתכלית, מהמחירים של מגביליהם המתאימים לכביש, בדקו מחירים באתר LOVE TO RIDE.

אופני הרים, באופן כללי ורחב מאוד, זולים יותר וההיצע שלהם רחב ומופשט הרבה יותר. אופני כביש מתאימים בעיקר למי שהוא מקצוען ברכיבה על אופניים. לכן, יש חשיבות רבה לקנות את האופניים הטובות ביותר שמתאימים לכביש.

משקל ותכונות איכות 

משקל אופני כביש משתנה כמובן, אך דווקא בגלל המרחקים שנוסעים איתם, (לעיתים המרחקים יכולים להיות אף מאות קילומטרים..) הם צריכים להיות בנויים במשקל קל מאוד. זו הסיבה שהאלומיניום, הוא מרכיב שכיח בשלדתו של אופני הכביש.

עלות 

המחיר משתנה אך גם ב- 1500 ₪, תוכלו למצוא את אופני הכביש המתאימים לכם. אנחנו ממליצים על אופני כביש בעלות גבוהה הרבה יותר, מה שבוודאי יעיד על אופי ואיכות החומרים במרכב האופניים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *