מדבקות לרכב

מדבקות לרכב

את שלל המדבקות לרכב קשה מאוד לפספס, לא משנה אם אנחנו נוהגים ברכב הפרטי שלנו, הולכים ברחוב או נוסעים באוטובוס, אנחנו נחשפים לא מעט לרכבים עליהם מודבקות מדבקות שונות ומשונות. ישנם סיבות רבות בגללם אנשים מדביקים מדבקות על הרכב שלהם. יש שעושים זאת בכדי לפרסם את העסק או החברה שלהם, יש שעושים זאת כדי להפוך את הרכב שלהם למגניב ומעניין יותר, ויש כאלה שמדביקים מדבקות לרכב – כי הם חייבים, לדוגמא החוק בישראל קובע שכל חברה לה צי רכבים של מעל 40 כלי רכב, חייבת להדביק את מדבקת "איך אני נוהג" יחד עם מספר טלפון על גבי הרכבים שלה.

מדבקות לרכב כאמצעי פרסום מוצלח

מדבקות לרכב הם ללא ספק אמצעי פרסום מעולה, הרכב מסתובב במשך היום במקומות רבים ואנשים רבים נחשפים אליו. בנוסף, בזמן נהיגה ובעיקר עמידה בפקקים התעסוקה (המותרת) היחידה היא להסתכל על הרכבים שלידכם, ולכן למדברות הרכב יש "קהל שבוי". ואכן, ניתן לראות רכבים רבים בהם מודבק לוגו של החברה לה שייך הרכב, ואפילו פרסומות ממש על גבי הרכב.

סוגים שונים של מדבקות לרכב

ישנם באתר Sticks כמה סוגים שונים של מדבקות לרכב אשר לא בהכרח קשורות למטרה של המדבקה, אלא בעיקר שיקולים של איכות המדבקה לעומת העמידות הנדרשת:

  • מדבקות אטומות – הסוג היותר נפוץ של מדבקות לרכב, מדביקים אותם בעיקר על גבי הרחב עצמו ולא על החלונות או השמשות בכדי שלא יישארו לאחר מכן סימני הדבקה. יש להם הצללה מלאה והם מתאימות בצורה הטובה ביותר עבור כל תנאי מזג האוויר.
  • מדבקות רשת – מדבקות הרשת הם מדבקות לרכב להם חורים קטנים ומתאימות להדבקה גם על גבי השמשות מבלי שהדבר מפריע לשדה הראייה של הנהג.