מחזיק טלפון לרכב

נראה ברור שהשימוש בטלפון בזמן נהיגה – בין אם לצורך דיבור, ניווט או השמעת מוזיקה – בטוח יותר כאשר הוא מחובר לתושבת הגונה. כזה שלא יחסום את הנוף, אבל גם לא יאלץ אתכםן להוריד את העיניים מהכביש יותר מדי זמן. 

מחזיק טלפון לרכב

לא פשוט למצוא מחזיק טלפון לרכב שמתאים לרכב. לכל רכב יש את שדה הראייה שלו ולכן, נהגים בעולם לא תמיד מצליחים להתאים את מחזיק הטלפון שלהם לשמשות הרכב הקדמיות.

בנוסף, תצטרכו מחזיק טלפון שיאפשר לכם להטעין את הטלפון ולבחור את האפליקציות על המסך בלי הרבה בעיות. בהתחשב בזמן שאתם מבלים ברכב ובבטיחות הנהג והנוסעים, כדאי לשקול נושא זה לעומק ולא לבזבז כסף על פתרונות זמניים.

איך למצוא את המעמד הטוב ביותר לטלפון ברכב?

נתחיל בכך שנשאל את דוד גוגל הישן והטוב: "מחזיק לטלפון לרכב – תושבת לטלפון" וכמובן בכל וואריאציה שתבחרו. אלפי תוצאות חיפוש יראו שהבחירה שלכם תהיה למעשה פשרה. מראה או פונקציונליות? יציבות או טעינה מהירה וקלה?

בין מאות הדגמים הזמינים בשוק ורבים מאלה שבדקנו עד כה, המאפיינים החשובים ביותר הם למעשה חלופות – אנו בוחרים ביתרון אחד על חשבון תכונה חשובה אחרת.

למה אתם חייבים תושבת לסמארטפון ברכב שלכם?

קודם כל – אתם צריכים את זה בכלל? אם אתם מבלים יותר מחצי שעה ביום ברכב, אז בהחלט כן. הנחת הטלפון במחזיק הרבה יותר בטוחה מאשר להחזיק אותו ביד בזמן נהיגה, או להציץ בטלפון השוכב על המדף ליד ידית ההילוכים או מושב הנוסע. 

גם אם אתם לא נוסעים במהירות מופרזת, המכונית עוברת עשרות מטרים באותן שניות כשמורידים את העיניים מהכביש. מכאן שכדאי לקנות באתר Celly Israel מעמד לטלפון.