מקררים למשאית – להעביר את הנסיעה בכיף

מקררים למשאית – להעביר את הנסיעה בכיף

זמן קצר אחרי שהשתחררתי מהצבא, נכנסתי בפעם הראשונה לתא הנהג של משאית. אני זוכר את זה כאילו שזה היה אתמול: חבר שעבד בתור נהג משאית ביקש שאעזור לו ערב אחד להעביר סחורות מתל אביב לרמת הגולן כי המסכן שבר את הרגל ולא הסכים בשום פנים ואופן לוותר על יום אחד של עבודה. מאחר והייתי חייל משוחרר וצמא להרפתקאות, נעניתי מיד בחיוב, אפילו שמעולם לא נהגתי במשאית.

מה אומר ומה אגיד? ברגע שנכנסתי לתא הנהג וסגרתי את הדלת, הרגשתי כאילו שהגעתי הביתה. אני יודע שזה נשמע מוזר ואני יודע שזה לא בדיוק המקצוע הנחשק ביותר בעולם, אבל באותה השנייה הבנתי שאני הולך לבלות את חיי מאחורי ההגה. ארבעה עשורים עברו מאז. ארבעה עשורים שאת רובם אכן העברתי מאחורי הגה של משאית זו או אחרת. ארבעה עשורים ומעולם לא הבטתי לאחור.

חדוות הנהיגה במשאית

יש משהו שמאוד לא פשוט להסביר במילים, הקשור לחדוות הנהיגה במשאית. משהו עוצמתי, משהו גולמי, משהו בידיעה שאתה יכול לרמוס פחות או יותר כל מה שייקרה בדרכך ובקושי להרגיש בזה. זו אחריות עצומה להחזיק בהגה של משאית ומבחינתי מדובר גם במקצוע שיש בו לא מעט צניעות: צניעות כלפי האנשים הנוהגים ברכבים מסביב וצניעות ואף כבוד כלפי המכונה העצומה והמתוחכמת הזו, שנקראת משאית.

אך עם כל החדווה שבעניין, תמיד הרגשתי שחסר לי משהו. משהו שיגרום לי באמת להרגיש כמו בבית, שיגרום לי להרגיש בדיוק ולא "כמעט", משהו שיעצים את הכיף ויהפוך את החוויה למושלמת. כפי שכבר הסגירה הכותרת, בסופו של דבר מצאתי את האלמנט החסר, לא פחות ולא יותר, בדמות מקרר.

מקרר קטן - לשדרג את חווית הנסיעה
מקרר קטן – לשדרג את חווית הנסיעה

מקרר למשאית – איך לא חשבתי על זה קודם?

כשיושבים כל כך הרבה שעות בתא הנהג, המשאית הופכת הלכה למעשה לבית שלכם. אני לא זוכר כמה לילות ביליתי בקבינה, מכורבל כמו תינוק, מנסה לתפוס כמה שעות שינה לפני הנסיעה חזרה לחניון וכמה ארוחות אכלתי בתא הנהג, לצערי חלק נכבד מהן תוך כדי נהיגה. לצד לוח המחוונים הקפדתי תמיד להדביק תמונות של האישה והילדים וכמובן שהייתי בין הראשונים שהתקינו טלפון נייד במשאית ולאחר מכן גם מערכת ניווט לווייני.

אז מה בעצם היה חסר לי כל הזמן הזה? מקרר! מקרר למשאית שישלים את התמונה, שיהפוך את המשאית למשאית הביתית ביותר ביקום. הודות למקרר החדש שלי, אני כבר לא צריך לעצור בתחנות דלק כדי להצטייד בשתייה קרה כל כמה שעות. הודות למקרר המופלא שלי, אני יכול לפנק חיילים עייפים שאני לוקח כטרמפיסטים בחטיפים קרים בשיא החום.

אפשר להגיד שהמקרר שלי פחות או יותר סגר לי את הפינה ושבחצי השנה האחרונה, הנסיעות במשאית עברו לי הכי בכיף שרק אפשר. העניין הוא שעכשיו אני כבר קרוב לפנסיה כך שאין לי עוד הרבה זמן ליהנות מהפלא הזה. אז אם אתם נוהגים על משאית, עשו את הדבר הנכון ולאחר חיפוש מהיר תוכלו למצוא בקלות את מבוקשכם מתוך מגוון עשיר של מקררים למשאית. האמינו לי שאתם עתידים לחוות שדרוג משמעותי בחוויית הנהיגה והנסיעה. באחריות. נסיעה בטוחה ובהצלחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט