איטום נזילה בגג בתל אביב – כמה זה יעלה לכם?

קשה לתת אומדני עלות בזמן אמת או ספציפיים למיקום עבור איטום נזילות גגות בתל אביב או בכל מקום אחר מכיוון שהמחירים יכולים להשתנות מאוד בהתאם לגורמים כמו היקף הנזק, סוג חומר הקירוי ועבודה מקומית עלויות חומר. כל קבלן יספק הצעת מחיר אחרת. 

זכור כי נזילות גגות יכולות להיות סימן לבעיות קירוי משמעותיות יותר, ולכן חיוני לטפל בהן בהקדם כדי למנוע נזק נוסף לביתך. תחזוקה ובדיקות קבועות של הגג יכולות לעזור לך לתפוס בעיות לפני שהן הופכות לבעיות גדולות.

איך מזהים נזילה? 

זהה את הדליפה:

על מנת לבצע איטום נזילות בגג בתל אביב, התחל באיתור מקור הנזילה מתוך הבית שלך. חפשו כתמי מים על התקרה או הקירות, ונסו להתחקות אחר נתיב המים עד לנקודת כניסתם.

בטיחות קודמת לכול:

לפני ניסיון תיקון כלשהו, ודא את בטיחותך. השתמש בציוד בטיחות מתאים, כגון רתמה אם אתה עובד על גג תלול, והיזהר ממפגעים חשמליים.

איסוף חומרים:

בהתאם לסוג הקירוי שיש לך, ייתכן שתזדקק לחומרים שונים, אך האפשרויות הנפוצות כוללות מלט קירוי, זפת גגות, ערכות תיקון גגות או איטום גגות.

נקה פסולת:

הסר כל פסולת, לכלוך או חומר קירוי רופף מהאזור שמסביב לדליפה. זה יעזור לך לראות את היקף הנזק ולהבטיח משטח נקי לתיקונים.

החל איטום:

החל את חומר האיטום או התיקון שנבחר על האזור הפגוע. ודא שאתה מכסה את כל האזור הפגוע וצור איטום אטום למים.

חיזוק עם בד קירוי (אופציונלי):

במקרים מסוימים, ייתכן שיהיה צורך לחזק את האיטום עם בד קירוי או רשת. יש למרוח את חומר האיטום, להצמיד את הבד לתוכו ולאחר מכן למרוח שכבה נוספת של חומר איטום מעל.

תן לזמן לעשות את שלו:

עקבו אחר הוראות היצרן לגבי זמן הריפוי. חומרי איטום מסוימים עשויים לדרוש מספר שעות או אפילו יום שלם להחלמה מלאה.

היכנסו לתיאום איטום גגות