היתרונות של החלפת מצבר בבית הלקוח

היתרונות של החלפת מצבר בבית הלקוח

בין כבר שמעתם על השירות או לא, לפניכם כל היתרונות של שירות החלפת מצבר בבית הלקוח, כדי שתוכלו לקבל החלטה מושכלת.

התקלה

כאשר מצבר הרכב מתקלקל, זוהי צרה צרורה! במרבית המקרים, לוקח זמן להבחין, שיש בכלל תקלה כלשהי וכשכבר מבינים שיש תקלה, זה בדרך כלל מאוחר מדי. בשלב זה, הרכב כבר מסרב להתניע ולפתע הרכב יוצא מכלל שימוש. אך לפני שמגיעים למצב זה, ניתן להבחין בקושי להתניע את הרכב בעיקר בשעות הבוקר. במידה ונתקלתם במצב זה, מומלץ לפנות לאיש מקצוע לבדיקת המצבר.

הפתרונות

במידה והבחנתם בתקלה במצבר, איש המקצוע, אליו תפנו ודאי יציע לכם לתקן את המצבר הקיים, במידה וניתן, או להחליפו. במידה ויומלץ לכם להחליפו, יתכן שתוכלו לבחור בין מצבר חדש לבין מצבר מחודש. מצבר חדש הוא מצבר, שטרם נעשה בו שימוש בעוד מצבר מחודש, הוא מצבר, שהיה בשימוש בעבר, התקלקל, תוקן וכעת ניתן להשתמש בו שוב ללא חשש.

יש לקחת בחשבון, שבעוד שמצבר מחודש הינו זול יותר ממצבר חדש והוא גם תקין לכל הדעות, אורך החיים שלו קצר יותר מאשר מצבר חדש והסבירות שיתקלקל בתוך פרק זמן קצר יחסית היא גבוהה יותר מאשר במצבר חדש.

יתרונות השירות

החלפת מצבר בבית הלקוח הוא שירות יחסית חדש והביקוש שלו הולך ועולה כל הזמן. הסיבה העיקרית לכך היא הנוחות שהוא מציע. במקום ללכת למוסך ולפנות לכך כמה שעות טובות, המוסך מגיע אליכם ונותן לכם את השירות בתוך זמן קצר באופן משמעותי.

יתרון נוסף של השירות הוא נושא העלויות. במידה ואין באפשרותכם להתניע את הרכב, עליכם לקרוא לגרר ולשם עבור שירות זה על מנת להוביל את הרכב שלכם אל המוסך. כאשר המוסך מגיע עד אליכם, ללא קשר למקום בו אתם נמצאים, אתם יכולים להימנע מהזמן והכסף ששירותי הגרר דורשים.

לסיכום

אם אתם אנשים, שזמנם, כספם ואיכות החיים שלהם יקרים להם, אתם אנשים ששירות החלפת מצבר בבית הלקוח מתאים להם כמו כפפה ליד!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט