מוסך אדמונד

מוסך אדמונד

מוסך אדמונד הוא מוסך בעל ותק של למעלה מ-30 שנים, שממוקם בחולון, ברחוב הסתת 10. צוות המוסך מתמחה בתיקון ושיפוץ של כל סוגי הרכב בשימוש בטכנולוגיית תיקון ושיפוץ המתקדמת ביותר שמבטיחה תוצאות טובות יותר. בנוסף, מציע המוסך מגוון שירותים נוספים.

אילו שירותים נותן מוסך אדמונד?

מוסך אדמונד עושה שימוש במכשור מתקדם מסוגו בארץ, מכונה ממוחשבת ייחודית מסוגה בישראל, אשר משמשת עבור בדיקת והרצת מוחות אלקטרו הידראוליים לגירים אוטומטיים. השימוש בציוד מתקדם, בתוספת נסיון רב שנים של הצוות המקצועי, מאפשרים טיפול מדויק ויעיל במיוחד בכל תקלה.

על השירותים השונים אותם מציע המוסך נמנים:

– תיקון מערכות מיזוג אויר לרכב

– טיפול במערכת החשמל ברכב

– מוסך מכונאות

– גירים אוטומטיים

– מכון הילוכים אוטומטיים

– מכונאות רכב – בנזין ודיזל.

– דיאגנוסטיקה מתקדמת ומדויקת במיוחד.

– העברת רישוי שנתי, פרונט (כווני מתלה).

– שיפוץ של תיבות הילוכים אוטומטיות רציפות.

– שיפוץ ותיקון תיבות הילוכים רובוטיות DSG.

טיפול טוב ברכב –  בטיחות על הכביש

תקלות הן חלק כמעט בלתי נמנע, כאשר משתמשים ברכב. כל בעל רכב יעיד על כך. את הטיפול ברכב יש להפקיד בידיים המקצועיות, המהימנות והמיומנות ביותר. בדיוק כשם שתעדיפו לפנות לרופא מומחה בתחומו, בעל וותק וניסיון – כך יש להפקיד את הטיפול ברכב בידי מומחים. החיים של הנהג והנוסעים ברכב, ושל שאר הנהגים בכביש – תלויים רבות גם בתקינותו של הרכב.

למרות שאין זה מן הנמנע, אף פעם לא נעים לדעת שצריך להכניס את הרכב לטיפול במוסך. בכדי למנוע לפחות את התקלות שניתן למנוע, לשמר את הרכב במצב טוב ולהימנע מביקורים מיותרים שאפשר היה למנוע – הנה כמה טיפים שחשוב לזכור.

הטיפים של מוסך אדמונד לשמירה על רכב תקין

  • תחזוקה נכונה תמנע נזק מיותר בעתיד – יש דברים שפשוט אסור לוותר עליהם. חובה לבדוק, מדי שבוע, את מצב שמן המנוע והמים. חוסר בשמן עלול להוביל לחיכוך וחימום שעשויים לגרום לנזק בלתי הפיך לחלקי המנוע הפנימיים. אל תוותרו על בדיקת שמן ומים שבועית.
  • גם טיפולים בזמן ימנעו נזק מיותר בעתיד – אם תקפידו לבצע טיפולים ברכב בזמן, על פי הוראות היצרן, בהחלט תוכלו להימנע מגרימת נזק מיותר לרכב. הקפדה על טיפולים שוטפים לרכב יכולה להאריך את חיי הגיר, המנוע ושאר מכלולי הרכב. לא שווה לחסוך כמה שקלים על טיפולים שצריכים להיעשות, ובסופו של דבר לשלם סכום כפול ומכופל על הנזק שנגרם לרכב שלא טופל בזמן.
  • חשוב שחלקי החילוף יהיו מקוריים – לחלקי חילוף מקוריים יש חלק חשוב בהארכת חיי הגיר והמנוע, אל תוותרו על חלקים מקוריים.

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. מוסך אדמונד נתן לי שירות מעולה. הייתי אצלם לפני שבוע ותוך יומיים קיבלתי את הרכב מתוקן. תקתקו את העבודה והרכב נוסע מצויין.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט