מתי נזדקק לעורך דין תעבורה

מתי נזדקק לעורך דין תעבורה

, לגרום לנקודות רבות שעלולות לגרום לשלילת רישיון הנהיגה שלנו, לעבריה פלילית, לרישום פלילי, לשלילת רישיון ואף לחודשי מאסר. אז מתי נזדקק לעורך דין תעבורה? הכל בהמשך.

בעת תאונת דרכים עם נפגעים – כאשר ישנה תאונת דרכים עם נפגעים חשוב לפנות לעורך דין תעבורה. תאונת דרכים עם נפגעים מצריכה פנייה לאיש מקצוע מסוג זה, וזאת משום שישנן גורמים רבים המעורבים בתאונה, יש צורך במתן עדות במשטרה, וחושב שתגנו על עצמכם מכל זוויות הראיה. לעיתים לצערנו, ישנן תאונות דרכים של 'פגע וברח', ולא חשוב באיזה צד אתם נמצאים בתאונה זאת יש לפנות לעורך דין המתמחה בתחום על מנת להגן על עצמכם.

נהיגה בשכרות – נהיגה בשכרות היא עבירה חמורה מאד והיא נלקחת בכובד ראש על ידי הרשות המחוקקת. אם נתפסתם נוהגים בשכרות, חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין תעבורה, על מנת לבדוק כיצד תוכלו להגן על עצמכם. כדי לקבל עונש מינימאלי חשוב שהעורך דין ידאג לציין בפני השופט כי אתם אחראיים למעשיכם, וכי לא תחזרו עליהם וכי זה יקל בעונשכם ולא ישלול את רישיונכם לתקופה ארוכה – מה שבדרך כלל קורה במקרים של נהיגה בשכרות.

נהיגה במהירות מופרזת – נהיגה המהירות מופרזת יכולה לגרום לתאונות קטלניות. נהיגה במהירות מופרזת מוסיפה נקודות לרישיון הנהיגה ולבסוף גורמת לשלילת הרישיון. כאשר אתם עומדים במצב זה חשוב להצטייד בעורך דין תעבורה טוב שיוכל למנוע את שלילת רישיונכם.נהיגה

נהיגה בזמן פסילה – נהיגה בזמן פסילה היא אחת העבירות החמורות בתחום התעבורה. בעברה זאת מחמירים בפסק הדין וזאת מכיוון שברשות השופטת יוצאים מנקודת הנחה כי מבצע העבירה מודע לעבירה שהוא מבצע, ולכן העונש יכול להגיע בדרך כלל לעד שלוש שנות מאסר! ולכן אם ביצעתם עבירה מסוג זה, חשוב מאד לשכור שירותים של עורך דין. במקרה כזה יש לנמק מדוע ביצעתם את העבירה, ולהגיע מצוידים באיש מקצוע מומחה שיוכל לחלץ אתכם מעונש מאסר בפועל.

לסיכום, לכל עבירה שאינה כוללת דו"ח חניה רגיל או דו"ח שכולל רק סכום כסף או נקודות, חשוב לשכור עורך דין תעבורה.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט