פורץ רכבים בחולון

פורץ רכבים בחולון

מנעולנים רבים, כידוע, מתמחים לא רק בפריצת דלתות לבית, לעסק או למבנים אחרים אלא גם לכלי רכב. זה החל כשכלי רכב היו ננעלים באמצעות מפתחות בלבד, עוד לפני ימי האזעקות והשלטים.

בימים ההם הסכנה לשכוח את המפתח בתוך הרכב אחרי שדלתות הרכב היו ננעלות, היתה גדולה. מה עוד שלא פעם אנשים מצאו עומדים מול דלת נעולה מבלי שיש להם יכולת לפתוח אותה, מאחר והמפתח נשבר בתוך המנעול או מסיבות אחרות. עם הזמן, גם אחרי שבכל רכב חדש היתה מערכת אזעקה עם נעילה אוטומטית, הרי שפורצי רכבים מקצועיים, היו צריכים להתמקצע בפריצת דלתות במקרים אלו, שכן זה יצר סיטואציה בה אנשים מצאו את עצמם נעולים בתוך הרכב מבלי שהם יכלו לפתוח אותה, או כשהמערכת הנעילה לא מאפשרת לפתוח את הרכב והנהג נשאר בחוץ.

כל פורץ רכב מקצועי, בין אם מדובר בפורץ רכב בחולון או בעיר אחרת, עובר תהליך למידה, החל בזמן הכשרתו כמנעולן וכלה בהמשך, כשהוא כבר איש מקצוע, במסגרת השתלמויות שונות בחברות הרכב. במסגרת תהליך למידה זה, הוא לומד כיצד לעבוד עם כלי רכב שונים, כיצד להתמודד עם מערכות נעילה שונות, וכאמור, כיצד לפתוח אותן מבלי לגרום נזק לרכב.

כאן המקום להסביר, פריצת רכב היא דבר מעט יותר מסובך מפריצה של דלת רגילה לבית או לעסק, מהסיבה הפשוטה, מערכת הנעילה קשורה למחשב של הרכב, צריך לנטרל את המחשב בשביל שיהיה ניתן לפתוח את הדלת, על מנת שהמחשב לא ימנע את הפריצה ולא לגרום נזק לרכב ולמחשב עצמו.

פורץ רכבים מקצועי, כאמור, עובר השתלמויות שונות שמקנות לו את הכלים שקשורים לנושא. הוא יודע היכן נקודות התורפה של הרכב, היכן נמצא המנעול והפינים שנועלים את הדלת, כך שהוא יכול לפתוח אותם מבלי לגרום שום נזק לרכב.

עוד נקודה שצריך לזכור, פריצת רכב צריכה להתבצע בסבלנות, שכן זה כל פעולה לא נכונה יכולה לגרום נזק למבנה של הדלת או לרכב עצמו, וזה יכול להשפיע על היכולת להשתמש בו ובעלויות התיקון בעתיד.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט