במה מצויד רכב בטחון?

במה מצויד רכב בטחון?

רכב בטחון, בין אם הוא שייך למשטרה, לבין אם הוא שייך צבא, לשומרים או למאבטחים – חייב להיות מאובזר בכמה דברים בסיסיים. הציוד שנמצא ברכב, תפקידו להגן על האדם שנוהג בו וגם לסייע לבצע מבצעים ולשמור על האזור בצורה טובה יותר. אז מה אמור להיות ברכב בטחון? הכל בהמשך.

מערכות כריזה לרכב – חשוב להתקין ברכב מערכת כריזה טובה. מערכות כריזה לרכב שנחשבות מומלצות הן מפוצלות ומתאימות בעיקר לשוטרים. למערכות טובות יש פאנל פיקוד מואר הכולל שני מתגי הפעלה מובנים להפעלת תאורת החירום. שימו לב כי המערכת כוללת חיבור לרשת הקשר או הרדיו, וכי מערכת הכריזה בעלת לחצן להפעלת לחצן אוויר או סירנות. שימו לב כי אתם יכולים להפעיל באמצעות המערכת גם תאורת חירום ומיקרופון.

גשר תאורה – גשרי תאורה נועדו על מנת להודיע על כך שהרכב הינו רכב בטחון. שימו לב שאתם בורחים גשרי תאורה כי אתם בוחרים בכאלה בעלי פרופיל חדיש, תאורת לד, פיזור מיטבי של עוצמת הלדים ועוד. בדקו כי אפשר לראות את גשר התאורה בזווית של 360 מעלות, וכי הוא עמיד מפני מים וזעזועים ועומד בכל הדרישות של משרד התחבורה.

ציוד אישי – חשוב שיהיה לכם ציוד אישי כמו אולר לדרמן, לוחיות זיהוי מתחלפות, פנס אישי וסלולות ליתיום להחלפה בעת הצורך. עוד וודאו כי אתם מצוידים בגז פלפל תקני, אלה ומשקפת שתוכלו לראות בה גם בשעות הלילה.

קופסת פיקוד – כדאי להצטייד בקופסת פיקוד מוארת לחמישה מצבים, שמתאימה להתקנה ברכב, עם שליטה נוחה בזמן ההפעלה, ולחצני פיקוד מוארים שמודעים על העבודה של המערכת.

מארזים קשיחים – מארזים קשיחים נועדו על מנת להגן על ציוד אישי. כיום ישנם מגוון מארזים קשיחים שהנפוץ ביניהם הוא מארז דמוי מזוודה שאפשר לשאת בקלות, הוא קל משקל, ותפקידו למנוע תזוזה פנימית של פריטים שנמצאים בו, הוא עמיד מאד גם מפני זעזועים וגם מפני מזג האוויר. במארזים אפשר לאחסן ציוד יקר.

אז כעת שאתם יודעים מהם האביזרים החשובים, מוטב לבדוק עם חברות המספקות את הציוד מה עוד כדאי לכם להוסיף, ומה לא ממש צריך שיהיה ברכב הביטחון שבו אתם נוסעים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט