הסעות VIP

הסעות VIP

הסעות אנשים נעשית על בסיס קבוע לאורך כל ימות השנה. אנשים חייבים לנוע ולהגיע ממקום למקום למטרות שונות. סדר היום של אנשים חשובים רבים הינו עמוס מאוד וכולל פגישות, סיורים, ישיבות מרתוניות ואף טיולים מגוונים. בעלי תפקידים עסוקים מאוד ומעוניינים שנסיעתם תתבצע בנוחות גבוהה, במהירות ובביטחון. הסעות VIP הן בדיוק ההסעות המסוגלות לספק תנאים אלו. רכבים מפוארים הנהוגים על ידי נהגים מקצועיים ומוכשרים המצוידים בכל האלמנטים, וההופכים כל נסיעה לחוויה מהנה.

מפרט עשיר בכל רכב

ניתן להבחין במספר סוגי רכבים מפוארים שמגיעים בקטגוריות שונות. יש אוטובוסים, מיניבוסים, וואנים, רכבי שרד ועוד. כל רכב יותאם לכמות האנשים אותם צריך להסיע והמשותף לכולם הוא האבזור העשיר שיש בהם. כולם מרווחים ומצוידים במתלים רכים למניעת זעזועים מהמהמורות שבכביש. יש בהם כיסאות מרופדים עם חגורות בטיחות. סלים לאחסון מגזינים, מערכות מיזוג אוויר עם בקרה אישית, מערכות מולטי מדיה לשמיעת מוזיקה ולצפייה בסרטים, קליפים וכדומה. מערכות תאורה אישיות, חלונות פנוראמיים רחבים, מיני ברים ומקררים ועוד.

איסוף מנקודות שונות וליווי צמוד

שירות הסעות VIP יגיע לכל נקודת איסוף אפשרית. במקרים רבים, הרכב יאסוף את האישיות החשובה מתוך שדה התעופה וישירות מכבש המטוס. בשירותים אלו משתמשים דיפלומטים, אנשי עסקים, שחקנים ואומנים בינלאומיים וישראליים ועוד  רבים אחרים אשר זקוקים לשירות הזה ומסוגלים לשלם עבורו. רכבים מפוארים כאלו נמצאים גם בשימוש של מדריכי תיירות אשר מלווים קבוצות קטנות או בינוניות בסיורים מודרכים ברחבי  הארץ. במקרים רבים, המדריך הוא בעל הרכב או שכיר של החברה.

שירות מקצועי

חברת הסעות VIP חורטת על דגלה מתן שירות מעולה ללקוחותיה. מנהליה יפעלו על פי לוח זמנים מסודר שנקבע יחד עם הלקוחות. יחד עם זאת, לחברה יש אפשרות להתגמש ולפעול על פי שינויים הכרחיים שמוכתבים על ידי הלקוחות עקב נסיבות משתנות. לרשות הלקוח יעמוד רכב מפואר עם נהג צמוד ואדיב. הנהג יסייע להוריד ולהעמיס מזוודות ותיקים לתא המטען הרחב של הרכב. הנוסעים יכולים לנצל את זמן הנסיעה לעבודה או יכולים להתרווח על הכיסאות ולצפות במראות הדרך החולפים על פניהם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט