טאבלט

אייפד – שלא יהיה משעמם לילדים מאחורה!

האם אייפד זו הבחירה הנכונה?

עד היום מעולם לא הבנתם למה אנשים קונים לעצמם מכשירים משוכללים כמו אייפד או מחשבי לוח אחרים? אם כך, הגיע הזמן שגם אתם תנסו רק פעם אחת לעבוד עם המכשיר הזה, כי מהר מאוד תבינו שגם אתם צריכים שיהיה לכם בבית מכשיר דומה. האייפד הוא המכשיר הטוב ביותר מבין מחשבי הלוח השונים, והוא כמובן עוד פרי של חברת אפל האגדית, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שהוא גם מעוצב בצורה מושלמת וגם נוח לעבודה. זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים בעולם רכשו ורוכשים אותו, כך שגם לכם כדאי לשקול את זה ברצינות.

תכונות שהופכות את המכשיר למושלם

אייפד זה מכשיר שאורכו לא עולה על 242 מ"מ, הרוחב שלו הוא 186 מ"מ והעובי שלו הוא 9.4 מ"מ. למרות שמדובר כאן על מכשיר משוכלל ביותר ניתן לראות שהוא שוקל בסך הכול 662 גרם, מה שהופך אותו למכשיר שמאוד קל לקחת ממקום למקום וגם מתאים לנסיעות. זה לא משנה אם יש לכם תוכנית לעבוד בנסיעות שלכם או שאתם רוצים ליהנות מצפייה בסרט, כי בכל מקרה האייפד יהפוך כל נסיעה למעניינת יותר. יש גרסאות של המכשיר בצבע שחור ובצבע לבן, והוא גם מגיע עם זיכרון של 16 GB או 32.

שימוש אינטואיטיבי

אחד מהדברים שהפכו את חברת אפל לכל כך מוצלחת, זו העובדה שהמוצרים שהיא ייצרה לשוק הם מוצרים שלא צריך לקרוא ספרים כדי להבין איך הם עובדים. למעשה אפשר לתפעל את האייפד אפילו אם מעולם לא היה לכם מכשיר דומה, כי הוא כל כך אינטואיטיבי עד כי קל ביותר להשתמש בו. מהרגע שבו מתרגלים לעשות בו שימוש ולקחת אותו לכל מקום קשה להפסיק, ראו הוזהרתם!

מידע נוסף – http://www.cellcom.co.il/shop/readers/apple/ipad/Pages/default.aspx