ניקוי ריפודי רכב

ניקוי ריפודי רכב

אנו נמצאים שעות ארוכות ברכב שלנו והוא הפך לבית השני עבורנו. זו הסיבה שיש לשמור על ניקיונו, בכדי שיהיה לנו נעים לנסוע בו, אם לבד או אם עם חברים ובני משפחה. יש לתחזק נכון את השטיחים והריפוד של הרכב וכן לשמור על חלקי הפלסטיקה ולוח הבקרה שיהיה נקי ונעים. הריפוד ברכב, חייב להיות נקי ויש לשמור לא לאכול או לשתות ברכב, היות וריח לא טוב שחודר לריפוד עשוי לפגום במראה הרכב וכן הריפוד עצמו יצטרך ניקוי ריפודי רכב לעתים קרובות יותר, מה שיגרום לו לבלאי מואץ.

יש לשמור על כללים מסוימים שההקפדה עליהם, תסייע על שמירת  ניקיון הרכב, כך שהערך שלו גם לא ירד, אם מקפידים לשמור על מראה נקי ומסודר. אם בכל זאת, נשפך נוזל של משקה ברכב, יש לספוג מיד את הנוזלים באמצעות נייר מגבת או מגבון לח. אם הבחנתם בכתם שאינו יורד, זה הזמן לקרוא לחברת ניקוי ריפודי רכב שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שלבים חשובים של תחזוקת ריפוד הרכב

יש לשאוב באופן קבוע, ההמלצה היא אחת לשבוע את ריפודי הרכב. ניצן לעשות שימוש עם שואב אבק ידני או שואב אבק רגיל. יש לנקות את הרכב באופן יסודי בנוסף על מנת שלא יתלכלך וכן, פעם בשנה, מומלץ בחום לבצע ניקוי ריפודי רכב, באמצעות חברה מקצועית שמתמחה בניקוי ספציפי זה. החברה מגיעה אליכם עד הבית עם ציוד משוכלל הכולל מכונות של החדרת חומר ניקוי לריפוד הרכב ומכונה שיונקת את הלכלוך. מומלץ תמיד להישמע להוראות התחזוקה של החברה, בכדי לשמר את המראה הנקי של הרכב.

ניקוי ריפוד רכב- עשה ואל תעשה

יש לרחוץ את ריפודי הרכב באמצעות חומר ניקוי שיתאים לריפוד, הכוונה היא אל סוג הבד. לאחר שאתם בטוחים מה סוג הבד, יש למצוא שמפו לריפוד הרכב שיתאים לו. יש לציין אם תשתמשו עם חומר ניקוי שאינו מתאים לריפוד, הוא עשוי להיהרס וזו הסיבה שיש להקפיד בבחירה של חומר הניקוי שמיועד לריפודי הבד על פי סוגו. אם מדובר על ניקוי ריפודי רכב העשויים מעור יש לשמור על הריפוד עם חומר ניקוי מיוחד, המעניק לחות לעור ושומר עליו מפני סדקים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט