כיצד אפשר להתמגן בעת הנסיעה?

כיצד אפשר להתמגן בעת הנסיעה?

המצב הביטחוני בארץ תמיד היה כזה שמחייב מיגון בעיקר כאשר נכנסים לשטחים שנחשבים מסוכנים. בשל כך, רבים האנשים בעלי תפקידי מפתח אשר צריכים להגיע אל מגוון שטחים ואזורים מסוכנים תוך שהם רוצים להתמגן בזמן הנסיעה.

כיום בין אם אתם רוצים להתמגן או לבין אם מגיעים אליכם אורחים חשובים מחו"ל או דיפלומטים שצריכים להתמגן בעת הנסיעה, חשוב שתדעו כיצד ממגנים אותם בביקור.

מלבד גורמים ואורחים פוליטיים ישנם גם אנשי עסקים אשר זקוקים להגנה בעת הגעה ממקום למקום כמו גם סלבריטאים ואח"מים שנמצאים בביקור בארץ.

אבל כיצד מתמגנים?

אם אתם רוצים להבטיח את עצמכם ואת האורחים שלכם, חשוב שתדעו כי ישנן חברות המציעות שירות הסעות ממגונות וליווי. חברות אלה מאפשרות ללקוחות הסעות vip  אשר מקנות מקסימום ביטחון בעת נסיעה ממקום למקום.

אבל מה השירותים האלה כוללים?

שירותי הסעות vip כוללים צוות הגנה והסעות שיכול לאפשר הסעות ממוגנות לאזורים בעלי סיכון גבוהה. חברות מסוג זה יעניקו שלל רכבים מפוארים, ממוגנים ובטוחים כמו גם שירותי נהיגה וליווי לכל מקום אשר תרצו להגיע איליו.

באמצעות הרכבים הממוגנים ניתן להעניק מקסימום אבטחה לכל אחת ואחד תוך קבלת גורמי התראה ויראה וזאת באמצעות גודלם של הרכבים, מראם והיותם רכבים משוריינים. בנוסף צוותי אבטחה מיוחדים דואגים למקסימום בטחון בעת הנסיעה.

למד צריך לשים לב כאשר שוכרים חברת הסעות vip ?

אישורים – שימו לב כי לחברה שלל אישורים להקניית שירותים מסוג זה החל מאישורי רכב, עם לאישור ליווי באמצעות רכבי בטחות.

הכשרה ומיומנות – וודאו כי אתם שוכרים חברה שמקנה מאבטחים אשר עברו הכשרה והם גם יכולים לנהגוג ברכבים וגם יכולים להגן עליכם ועל האורחים שלכם בעת הצורך. 

צי רכבים תקין ואיכותי – שימו לב כי החברה שאתם שוכרים מחזיקה בצי רכבים איכותי שכולל רכבים שעמדו במגוון מבחני בטיחות והם מתוחזקים ברמה גבוהה.

בדיקת הרכבים – בדקו כי הרכבים אכן ממוגנים ומשוריינים וכי יש בהם את כל האמצעים לאבטחה החל מחלונות כהים עד לשמשות עמידות ירי ושלל ציוד אבטחה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט