נהיגה בשכרות: עשה ואל תעשה בבדיקת ינשוף

נהיגה בשכרות: עשה ואל תעשה בבדיקת ינשוף

רובנו לא אוהבים להיתקל במשטרה, אנחנו חוששים מהשוטרים ובטח שאנחנו לא רוצים להיות מואשמים בעבירה על החוק. אך עלינו לתת את הדעת על כך כי ללא המשטרה יהיה תוהו ובוהו והפשע יחגוג ועל כן יש לומר כי תפקידה של המשטרה הוא חשוב ביותר. אחת הדוגמאות הבולטות ביותר לכך היא הכביש שם לולא הייתה המשטרה פעילה אזי היינו חוזים בהרבה יותר תאונות דרכים והיינו נתקלים בהרבה יותר פצועים והרוגים. ללא ספק אחד התפקידים החשובים ביותר שהמשטרה מבצעת בכביש הוא הנושא של בדיקות ינשוף וכך היא נלחמת בנושא של נהיגה בשכרות. עליכם להבין כי הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות זה להתנגד לבדיקת הינשוף מכיוון שזה יכול להיחשב כאילו אתם שיכורים. לכן בצעו את הבדיקה, כבדו את השוטר המבצע אותה וכמובן ההמלצה הטובה ביותר היא לא לנהוג אם שתיתם וכך הבדיקה לא תטריד אתכם כלל וכלל.

מה קורה אם הינשוף מכריז עלי כשיכור?

אין להתעלם מכך כי למרות העצות שלנו עדיין יהיו אנשים אשר ישתו וכך יתפסו נוהגים בשכרות. נהיגה בשכרות גוררת אחריה עונשים כבדים מאוד ואתם צריכים להיות מודעים אליהם ולהבין את חומרת המעשה שלכם. אך אתם ממש לא צריכים להבין כי אם נתפסתם שיכורים קצו כל הכילין. מה שאתם יכולים לעשות בכדי להתגבר על הבעיה הזאת בצורה הטובה ביותר שיש ולשמור על הזכויות שלכם למרות שנתפסתם נוהגים בשכרות זה לפנות לעו"ד אשר ייצג אתכם אל מול המשטרה ואל מול בית המשפט. עורך דין טוב יוכל להבטיח כי תקבלו עונש מופחת ואתם תוכלו להיות הרבה יותר רגועים בנוגע להשלכות של בדיקת הינשוף.

האם כל עו"ד יכול לייעץ לי?

אחת השאלות החשובות ביותר היא האם לאחר שנתפסתי נוהג בשכרות אני יכול לפנות אל כל עורך דין? התשובה היא שממש לא. אתם צריכים לפנות אך ורק אל עורך דין תעבורה. עליכם לתת את הדעת על כך כי עורך דין תעבורה ייצג אתכם בצורה הטובה ואף עורך דין המתמחה בחלקים אחר של המשפט לא יוכל לייצג אתכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט