ההוצאות השוטפות על אחזקת רכב, ואיך זה קשור לביטוח?

ההוצאות השוטפות על אחזקת רכב, ואיך זה קשור לביטוח?

הרבה אנשים בישראל מוציאים רישיון ברגע שבו הם יכולים, כי יש משהו מלהיב מאוד בתחושת החופש שרישיון הנהיגה נותן לנו.

עם זאת, לא כל האנשים שמוציאים רישיון מייד קונים גם רכב, ובדרך כלל הסיבה לכך היא כלכלית. מעבר לכך שההוצאה על הרכב עצמו גדולה, תמיד צריך גם לקבל הצעת מחיר לביטוח רכב כדי  לדעת כמה זה עולה, מה שאומר שבסופו של דבר ההוצאות על הרכב גדולות. אם אחרי שנים שבהן לא היה לכם רכב החלטתם לעשות משהו בנידון ולקנות מכונית חדשה כדאי שתהיו מודעים לכל ההוצאות שמחכות לכם, כי זה חלק מהעניין של להיות בעלי מכונית.

ליחצו להצעת מחיר לביטוח רכב >>

לא מוותרים על שום סוג של ביטוח

כשמדברים על ביטוחי רכב לא מדברים רק על הצעת מחיר לביטוח רכב שכוללת את ביטוח החובה. זה נכון שמבחינה חוקית אתם יכולים לעשות רק ביטוח חובה, אך זה לא באמת משתלם לכם ולא כדאי אם אתם קונים מכונית חדשה. איך תרגישו אם לא יהיו לכם ביטוחים נוספים וחלילה הרכב יישרף או ייגנב? אם לא יהיה לכם ביטוח למעשה כל הסכום שהשקעתם במכונית ירד לטמיון, ולכן כדאי לעשות גם ביטוח מקיף וביטוח צד ג'.

ביטוחים בעידן המודרני

הדבר החיובי שאתם צריכים לדעת על ביטוחי רכב, זה שהיום הרבה יותר קל לבחור בהצעה הכי משתלמת שיש. העניין הוא שאם בעבר אנשים היו עושים ביטוחי רכב במשך שנים אצל אותו סוכן מבלי שהייתה להם כל יכולות להשוות מחירים, הרי שהיום זה כבר לא כך. היום יש לכם את כל הכלים להשוות בין ביטוחי הרכב השונים כך שאין סיבה אמיתית לעשות ביטוח אצל סוכן שדורש מחירים מופקעים.

הישארו בעניינים – דף הפייסבוק של החברה.

 

לפוסט הזה יש תגובה אחת

  1. אני לא ממש מסכים עם המחבר,
    מהרגע שהוצאתי רישיון ועד שקניתי את הרכב, עבר 5 שנים!!!
    בארץ ממש קשה לקנות רכב, ועוד יותר קשה לתחזק אותו.
    אמרת ש"לא מוותרים על שום סוג של ביטוח" – וזה מאוד בעייתי! כשיש לך משפחה וילדים משכנתא עכשיו גם לשלם על כל הביטוחים האפשריים.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט