סוכנות טויוטה המקום הנבחר לרכישת מכונית

סוכנות טויוטה המקום הנבחר לרכישת מכונית

כל מי שמעונין לרכוש מכונית פונה לסוכנות טויוטה כדי להתרשם מהמבחר הגדול של הדגמים החדשים והצבעוניים הממלאים את אולמות התצוגה.

סוכנות טויוטה

סוכנות טויוטה מאפשרת לקהל הרחב להגיע לאולמות התצוגה ולבחור את המכונית המתאימה להם ביותר. ההיצע כולל מכוניות היברידיות הן קטנות, 1400 סמ"ק, הן משפחתיות והן קרוסאובר. הרכבים ההיברידים כבשו כבר מזמן את המקום הראשון מבין הרכבים הפונקציונליים, הנוחים והחסכוניים ביותר.

כמו כן רכבים משפחתיים המכילים שבעה מקומות ישיבה נוחים ומרווחים, להסעת בני המשפחה והחברים לכל מקום. הרכבים המשפחתיים החדשים כמו טויוטה קורולה בדגמים מוצלחים במיוחד בעלי מערכות בטיחות ייחודיות וחדשניות.

רכב קרוסאובר עוצרת נשימה בעלי עיצוב חדשני, הנעה היברידית וחווית נהיגה יוצאת דופן.

הנהג הישראלי

הנהג הישראלי מגיע שוב ושוב לסוכנות טויוטה כדי לרכוש רכבים עבורו ועבור בני משפחתו על פי הצורך ובהתאם לנהג ולגילו. מי שנוהג בטויוטה מרוצה מאד מהנסיעה הנעימה, מהרכבים החזקים ומהחיסכון העצום בדלק במיוחד ברכבים ההיברידיים ולכן בכל פעם שהוא זקוק לרכב הוא מגיע לסוכנות טויוטה.

שילוב מנצח של מכירות

סוכנות טויוטה מאפשרת לנהגים לרכוש גם טויוטה יד 2 . ההיצע של הרכבים הללו בשנתונים שונים הוא נרחב ואפשר לקנות רכבים במצב מכני מצוין שעברו את כל הטיפולים הנחוצים, במחירים הוגנים.

מוסך לטויוטה

בסוכנות טויוטה מעניקים לבעל הרכב את כל המעטפת המקצועית הנחוצה לו, משלב רכישת הרכב ועד התחזוקה השוטפת המתבצעת על ידי צוות מיומן בעל ידע וניסיון רב שנים.

כאן קיים גם מוסך מקצועי ביותר בעל תודעת שירות יוצאת דופן. בכל תקלה או בעיה, מגיעים למוסך לבדיקה מקיפה שבסופה מסביר איש המקצוע ללקוח את הבעיה ואת הדרך לפתרונה.

שירות טויוטה אקספרס

שירות מיוחד של סוכנות טויוטה לטיפול ברכבים בעלי רכב הזקוק לטיפול 60.000 ק"מ, שנתון עד ארבע שנים אחורה, תוך שעה אחת בלבד לנוחות הלקוחות. בזימון תור של יום אחד בלבד מראש. הלקוחות ממתינים בחדר ההמתנה המפנק ועובדי המוסך מטפלים במכונית במהירות וביעילות ומבצעים גם הכנה לטסט וביצוע טסט תוך שעתיים בלבד.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט