8 גאדגדטים מדליקים לרכב

8 גאדגדטים מדליקים לרכב

גם הנסיעה שלכם ברכב יכולה להיות נעימה ונוחה יותר אם תצטיידו במוצרים הנכונים והנוחים לכם. בואו וקראו על שמונה גאדג'טים מוצלחים שישפרו את חווית הנסיעה. מתאים לקנות לעצמכם ונכון גם לתת כמתנה למי שאתם רוצים להפתיע.

  1. כוס תרמית – כוס קפה חם זה תמיד משהו חשוב. במיוחד כשאנחנו יוצאים לדרך ואנחנו רוצים לקבל ליווי חמים ונעים. בקיץ וחורף עוד יותר – נעים לחמם את העצמות עם כוס משקה חם ומנפק. עם כוס טרמית מתאימה לרכב תוכלו ליהנות מהפינוק הזה.
  2. מטען מצבר לרכב – המצבר התרוקן ואתם שכחתם לקחת אתכם את הכבלים… המטען הזה יוכל להתלוות אליכם בדרכים ולענות על הצורך בכל פעם מחדש. הוא יפתור לכם את הבעיה ולא תבינו איך הסתדרתם בלעדיו קודם.
  3. מעמד לסמארט פון – היכן אתם מעמידים את הסמארט פון? קבלו את המעמד האוניברסלי שיאפשר לכם נסיעה נוחה כאשר המכשיר החכם שלכם עומד מולכם על מקומו. המעמד מתחבר למראה של הרכב והוא מתאים לכל סוגי המכשירים.
  4. מושב עיסוי אוטומטי – כמה זמן אפשר לשבת על המקום? אם אתם מרגישים שעיסוי טוב יעזור לכם אולי כדאי לכם במושב עיסוי? מדובר על מושב שכולל מנוע רטט ומערכת אינפרה אדום. המושב מתאים לשימוש בבית וברכב.
  5. מקרר קטן – רוצים לקחת אתכם שתיה קרה? חשוב לכם לקרר את המוצרים שאתכם בדרכים? מקרר קטן יוכל לענות על הצורך שלכם ולאפשר לכם ליהנות מקירור מוצרים.
  6. פנס חירום – על כל צרה ותקלה שלא תבוא אתם צרכים פנס חירום. פנס איכותי יאיר לכם את החושך ויאפשר לכם לראות ולבחון את התקלה גם בעת שחשיכה שוררת ברכב.
  7. מתאם בלוטות' – עבור רבים החוטים מהווים גורם מפריע ומעצבן. אם אתם רוצים לשמוע ולהשמיע ברכב בלי להסתבך עם כל החוטים, תוכלו להצטייד עם מתאם בלוטות'. המתאם יאפשר לכם להתאים כל יציאת aux לבלוטות'.
  8. סוללת גיבוי – ומה אם הסוללה תגמר? ומה אם לא תהיה לכם אפשרות להטעין? מומלץ להצטייד עם סוללת גיבוי שתעמוד לכם בעת הצורך.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט