מצברים בחולון

מצברים בחולון

חולון היא אחת הערים המרכזיות בגוש דן עם אוכלוסייה של כ-200 אלף תושבים ואזור תעשייה מפותח. בדרום מזרח העיר. אם אתם תקועים בחולון ולא יכולים להניע את הרכב, תוכלו לפתור את הבעיה אם תחפשו במהירות ספק מצברים בחולון. במקרה שהבעיה היא במצבר, ספק מצברים בחולון יוכל לפתור לכם אותה במהירות וללא צורך בהמתנה לרכב גרר. לפני הזמנת מתקין המצברים, חובה עליכם להיות בטוחים שזו אכן התקלה והמצבר דורש החלפה. יתכן שהבעיה היא שהמצבר התרוקן בגלל מזג אוויר קר במיוחד, שהייה ממושכת בחנייה או אורות שנשארו דולקים בלילה. במקרים אלה אפשר לפתור את הבעיה בסיוע כבלים ורכב נוסף, אשר יעביר לנו זרם. הפתרון צפוי לקחת מספר דקות ולא להיות כרוך בהוצאה כלשהי.

במקרה שהבעיה אינה פשוטה ואנו אכן משוכנעים שיש צורך דחוף בהחלפת מצבר – נוכל לפנות לספק מצברים מורשה, לדווח לו על הבעיה ולהזמין במהירות מתקין עם מצבר חדש לחלוטין. פעולה ההחלפה תסתיים תוך דקות ספורות ונוכל לצאת לדרכנו. לפני ההזמנה חשוב לדעת מי נחשב לספק מצברים אמין והוגן, ולא בהכרח זול, עם תנאי שירות אופטימליים, מחירים הגיוניים ואחריות לטווח ארוך של שנה ומעלה. רק כאשר אלה תנאי הפתיחה – מומלץ להזמין מצבר מספק כזה. אחרת ההזמנה הזולה עלולה לעלות ביוקר, אם הספק אינו מקצועי והסחורה שלו זולה ופגומה.

אם אנחנו תקועים בחולון או באחת הערים הקרובות לה ומכירים ספק מצברים אמין בחולון או מצברים ביבנה – כדאי לנו לפנות אליו בהקדם. המצבר יגיע ברוב המקרים תוך פחות משעה (תלוי כמובן בפקקים ובאמצעי התחבורה בו משתמש המתקין), והמצבר החדש יאפשר לנו לחזור לשגרת יומנו. לפני ההזמנה אנו חייבים לדעת מהי רמת הזרם הנדרשת ולציין זאת באוזני המוכר, כאשר חוסר התאמה בין מנוע למצבר יוביל לתוצאות הרסניות ולהשבתת הרכב. עלינו לדעת להשוות בין היצרנים השונים של המצברים ולנסות לקבל תנאי תשלום ואחריות טובים ככל האפשר. במציאות הישראלית החלפת מצבר מתבצעת בדרך כלל מדי שלוש-ארבע שנים, וזאת בשל תנאי מזג האוויר.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט