מימון רכב – אילו אפשרויות יש לך?

מימון רכב – אילו אפשרויות יש לך?

רכב חדש יכול להיות שדרוג והזדמנות מושלמת לפתוח דף אחד, לעיתים אין באפשרותנו לשלם את מלוא הסכום של הרכב – ומכאן נצטרך לחפש מימון רכב בבנקים או בגופים חוץ בנקאיים המציעים את השירות הנ"ל. אתם בטח שואלים את עצמכם, למה לי לבחור דווקא באופציה הזאת? הסיבה העיקרית לבחירה באופציה של מימון חיצוני לרכב זה על מנת שלא תצטרכו לשלם בתשלומים רבים, וכך בעצם לשלם ריבית גבוהה על פריסת התשלומים. מימון רכב על ידי גוף מסוים יביא לכך שתוכלו לשלם לחברת הרכב את מלוא הסכום, ולהגיע לסיכום טוב של פריסת התשלומים לבנק או לגוף ממנו לקחתם את המימון.

מימון רכב על ידי בנק או על ידי גוף חוץ בנקאי?

הלוואות למימון רכב אין יותר מידיי הבדל בין גוף חוץ בנקאי ובין בנק שאמור לספק לכם את המימון לקניית רכב חדש, הדבר העיקרי שצריך להיות בראש סדר העדיפויות שלכם זה התנאים איתם אתם נכנסים להתחייבות. הגוף האמין ביותר שיספק לכם את התנאים ואת פריסת התשלומים הרחבה ביותר (עם הריבית הנמוכה ביותר), הוא זה שאתם צריכים לבחור בו.

כיום קיימות תוכניות רבות של מימון רכב, וכל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות כמה שעות – ולפנות אל בנקים וגם גופים חוץ בנקאיים על מנת לשמוע את ההצעות הטובות ביותר שלהם, ולאחר מכן להחליט איזה גוף הוא המשתלם ביותר מבין אלה שפניתם אליהם. כמובן שהכוח נמצא בידיים שלכם, ואתם יכולים לבחור את האופציה שמסתמנת לכם כטובה ביותר – ולעיתים אף להתמקח על מנת שתוכלו להטיב עוד קצת את ההצעה עד אשר תגיעו להצעה המושלמת. הרכב החדש שלכם נמצא ממש במרחק נגיעה, בואו לשמוע על ההצעה הטובה ביותר למימון הרכב החדש שלכם.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט