איך לבחור את ספק המצברים שלך?

איך לבחור את ספק המצברים שלך?

מצבר הוא אחד הגורמים החשובים והמשמעותיים בכל רכב, משאית או אופנוע ולכן קיימת חשיבות רבה לבחירתו של ספק המצברים.

בחירה של ספק אשר מוכר דגמים שאינם מקצועיים וגורמים לכך שהפעילות תהיה קצרה, אינה בחירה מוצלחת. מומלץ לבחור ספק אמין המספק דגמים של חברות מוכרות המייצרות מצברים בטיב מעולה המחזיקים פרקי זמן ארוכים.

ספק מצברים מועדף 

רצוי לעבוד עם ספק מצברים שעובד עם יצרנים ישראלים המייצרים מצברים איכותיים וגם עם יבואנים אשר מייבאים מחו"ל את המצברים המצוינים ביותר של יצרנים שונים. "המצבר לרכב שלי" מסבירים שמי שמחזיק מגוון של מצברים יכול לבצע התאמה מושלמת של המצבר לרכב ספציפי כדי לאפשר לנהג להמשיך בדרכו.

מי שאינו מחזיק סוגים שונים של מצברים מוגבל בהיצע שלו ולכן לא תמיד יוכל להעניק ללקוח את השירות המושלם. אם לדוגמה לקוח זקוק למצבר עבור רכב שנפח המנוע שלו הוא 1300 סמ"ק ולספק המצברים אין מצבר המתאים למידות הללו, הוא לא פתר ללקוח את הבעיה כיוון שכל סוג של מצבר שאינו תואם באופן הרמטי לא ישרת את המטרה והלקוח לא יוכל להניע את הרכב.

החברות המובילות בארץ ובעולם ליצור מצברים 

היצרניות המובילות בארץ ובעולם מודעות לעובדה שהן מייצרות מוצרים בטיב מעולה ולכן מעניקות ללקוחות תקופת אחריות ארוכה. חלקן מעניקות שנה ואחרות שנתיים. רכבים הנוסעים גם מחוץ לעיר לעיתים קרובות, מבצעים פעולה אוטומטית של הטענת המצבר המאפשרת ליהנות ממצבר תקין גם לפרקי זמן ארוכים יותר כמו שלוש או ארבע שנים. 

רכבים אשר נוסעים בעיקר מתוך העיר אינם מבצעים את הפעולה האוטומטית של מילוי המצבר ולכן ברוב המקרים הם יחזיקו למשך תקופת האחריות בלבד.

חפשו מצברים לרכב בתל אביב.

שירות עד הבית 

אחת משיטות העבודה הנוחות ביותר היא ספק מצברים אשר מגיע עד בית הלקוח כדי להחליף את המצבר. המומחה לכך מגיע לחניה, בודק את המצבר ואם אכן הוא מרוקן מנוזלים הוא מוציא את המצב הישן ומחבר את המצבר החדש.

זו פעולה של כמה דקות אך חשובה מאד ומאפשרת ללקוח להמשיך בדרכו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט