זה מה שקובע את המחיר של המצבר

זה מה שקובע את המחיר של המצבר

אחד הדברים שערך המצבר נקבע על פיו הוא מקוריות המצבר ותוקף זמן האחריות עליו. אם תגיעו לחנות כדי לרכוש מצבר יד שניה, כדאי שתדעו שאחריות כנראה שלא תקבלו עליו ולכן, לרכב שלכם, אל תחסכו ורכשו מצבר חדש ומקורי שעליו אחריות של לפחות 24 חודשים.

למה אחריות על מצבר הוא כל כך חשוב? |

את אורך חיי המצבר, אי אפשר להעריך בזמן, כלומר הוא כן מסוגל לעבוד ולתת תפוקה לאורך 4 שנים לפחות מרגע קנייתו – אם מדובר כמובן במצבר חדש – אך אין לדעת אף פעם איך יגיב ומה הם ההפתעות שעלולות לצוץ עם הזמן באשר לטיבו של המצבר

לכן, בדיוק בגלל דברים כאלו אנו נרצה בכל פעם שנקנה מצבר כלשהו לקבל עליו את מלוא האחריות, כלומר 24 חודשים. בדיוק בגלל שאנו לא נדע מתי הוא יחליט לסיים את חייו, האחריות תתן לנו ראש שקט וגם אם המצר יפסיק לעשות את שלו, הרי שאנחנו מבוטחים.

למה מצברי START & STOP טובים ולאיזה רכבים הם מתאימים? |

הייצור הגדל של מצברים בטכנולוגיות מתקדמות, כמו "סטארט אנד סטופ" למשל, נבנו על מנת לתת מענה לצרכי השוק המשתנים ובעיקר החדשים, אשר הביאו את יצרנית המצברים הגדולה בישראל לפתח סידרת מצברים חדשה העונה לדרישות הרכבים החדשים, לאספקת אנרגיה למערכות הרכב למשך זמן ממושך יותר וכן למצברים עמידים יותר.

על מנת לעמוד בדרישות ובתקנות יצרני הרכב, משיקה מותק המצברים שנפ לדוגמה, את סדרת מצברים חדשה המותאמת לעידן החדש בתחום הרכב למכוניות מיקרו היברידיות בהן מותקנות מערכות הפועלות להקטנת זיהום האוויר בעיקר ואף לחיסכון בהוצאות הדלק.

סימנים שהמצבר הולך להתרוקן |

אם יש סימן כלשהו לפעולה לא תקינה של המצבר, לא נחכה שיעברו 3 שנים, אלא פונים מיד לבדיקה מדוקדקת של הרכיב. הסימן החשוב ביותר שאסור לפספס הוא התעמעמות של התאורה בלוח השעונים, ובפרט בזמן שהמזגן פועל או האורות דולקים. גם פעילות לקויה של מכשירים חשמליים כאלה ואחרים צריכה להדליק נורת אזהרה ברכב.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט