רישיון למונית – אופציה כלכלית מעולה ליום סגריר

רישיון למונית – אופציה כלכלית מעולה ליום סגריר

כשאנחנו בוחרים ללמוד מקצוע מסוים באוניברסיטה או במכללה, נקודת ההנחה שלנו היא, שזה יהיה המקצוע בו נעסוק מעתה ועד הפנסיה. אנחנו אולי נחליף מקומות עבודה, אולי נשנה פה ושם תפקידים, אך בסופו של דבר, זה יהיה המקצוע שלנו. זה מה שמעניין אותנו לעסוק בו, ולכן אנחנו מוכנים להשקיע זמן וכסף ללמוד את המקצוע.

אך אנחנו צריכים לקחת בחשבון שתמיד ייתכנו שינויים, תמיד יכול להיווצר מצב שלא נוכל להתפרנס מהמקצוע שבחרנו ללמוד, או שנוכל להתפרנס אך לא בצורה מספיקה. בטח בעולם של היום בו שוק העבודה עובר שינויים, מקצועות נעלמים, מקצועות נכנסים, השכר איננו קבוע, מקומות עבודה נפתחים ונסגרים. לכן אנחנו צריכים לחפש אופציות נוספות, חלופיות, כאלה שישמשו אותנו בימי סגריר, כפי שנהוג לומר.

אחת האופציות הטובות ביותר הוא רישיון למונית. על פניו זה אולי נשמע מוזר להרבה אנשים, בוודאי עבור כאלה שהמקצוע שלהם מאוד רחוק מהתחום הזה. אך כפי שנוכל לראות מיד, מדובר באחת האופציות הטובות ביותר שאנחנו יכולים להחזיק עבור ימי סגריר כלכליים.

למה רישיון למונית זו אופציה טובה

ראשית, סביר להניח שתמיד יהיה צורך בנהגי מוניות, ברמה כזו או אחרת. גם אם יהיו רכבות משוכללות, גם יהיה ייכנס שירות אובר או שירות אחר, תמיד יהיה צורך בנהגי מונית בעיר או במקומות אחרים.

שנית, זה מקצוע שכל אחד שיש לו רישיון יכול לעסוק בו. אין מגבלות מיוחדות, כל עוד אנחנו יכולים לנהוג, זה אפשרי.

שלישית, זה מקצוע ללא גיל. כלומר, אפשר לעסוק בו כצעירים וגם כמבוגרים, כולל אחרי פנסיה.

ארבע, הוא לא דורש שום דבר מלבד רכב משלנו, ואם יש לנו כבר אחד כזה, אז מה הבעיה?

כתיבת תגובה

סגירת תפריט