3 יתרונות של מקרר נייד לרכב

3 יתרונות של מקרר נייד לרכב

שלום לכם. שמי גדי, אני עובד כנהג משאית כבר למעלה משלושה עשורים ולפני קצת פחות משנה הפכתי לבעלים הגאה של מקרר נייד לרכב, ששדרג לי באופן משמעותי את חווית הנהיגה. לפני שאמנה בפניכם את שלושת היתרונות החשובים ביותר של מקרר נייד לרכב, ברצוני לפתוח ולכתוב כי לעניות דעתי למקרר נייד לרכב יש מעל ומעבר לשלושה יתרונות, אך בכל זאת החלטתי להזכיר במאמר שלפניכם רק את שלושת היתרונות המרכזיים על קצה המזלג. בהזדמנות הזו אני חייב לכתוב שבמשך עשרות שנים הסתדרתי גם בלי מקרר נייד לרכב, אבל היום כשאני חושב על זה, אני לא באמת מבין איך הצלחתי.

הפתרון הכי פחות מסורבל

במידה וגם אתם נוהגים כמוני, לשבת במשך שעות ארוכות מדי יום על ההגה, אני מניח שאתם נאלצים למצוא פתרונות יצירתיים פחות או יותר לבעיית השתייה והמזון. אני זוכר למשל שבמשך לא מעט זמן בחרתי לאכול אך ורק אוכל יבש, כדי שלא להיסחב עם צידנית לעבודה. בשלב מאוחר יותר התחלתי לקנות אוכל בתחנות דלק ובמזנונים בצד הדרך ובסוף נשברתי והתחלתי לארוז בכל יום צידנית לעבודה.

מה אני אגיד לכם? אף לא אחת מהאפשרויות הייתה אידיאלית. רכישת מזון ושתייה במזנונים ובתחנות דלק היא אופציה יקרה מאוד, ממזון יבש נמאס די מהר ולהעמיס בכל יום מזוודה עם קרחומים זה עסק מעייף ומסורבל. בדיוק כאן נכנס לתמונה מקרר נייד לרכב, שנשאר ברכב ורק מחכה כל בוקר שאניח בו את מוצרי המזון שלי אותם אני מביא מהבית בשקית ניילון. פשוט, חכם ויעיל.

כי זה הרבה יותר ממקרר לרכב

כשרכשתי את המקרר, הייתי בטוח שאפשר להשתמש בו רק כשהוא מחובר לשקע המצית ברכב. אחרי כמה חודשים, חבר מהעבודה הסביר לי שמדובר על מקרר שיכול לשמש גם כמקרר ביתי לכל דבר. בדקתי את הדברים והתברר לי שהמקרר מצויד באמת בחיבור מיוחד לשקע החשמל הביתי. בקיצור ולעניין, לא חלף זמן רב מדי בטרם הבנתי שאני יכול לנצל את המקרר הנייד לטובת מטרות נוספות.

כך לדוגמה אני נוהג למקם אותו לידי במשחקי כדורגל חשובים, כדי שלא אקום למטבח ואסתכן בהחמצה של גול ומדי שבת בבוקר הוא מחכה לי ליד המיטה עם תה קר וצונן וגורם לי להרגיש כאילו שאני בבית מלון. מגניב, לא?

בשם הסטייל

נכון, זה נשמע קצת מצחיק, אבל אחד היתרונות של מקרר נייד לרכב בא לידי ביטוי בנראות שלו ובאווירה שהוא משרה ברכב. קצת קשה להסביר את זה במילים, אבל אני מבטיח לכם שאחרי שתתחדשו עם מקרר נייד לרכב, תשימו לב להבדל משמעותי בעיצוב האווירה של פנים הרכב. למעשה מאז שיש לי מקרר נייד לרכב אני מקפיד על ניקיון הרכב באופן רציני יותר וכל מי שנוסע איתי מעיר לי על זה שהמקרר הפך לי את הקבינה לנעימה יותר ואטרקטיבית יותר. בקרוב אצלכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט