מוניות זולות לנתב"ג – איך מוצאים?

מוניות זולות לנתב"ג – איך מוצאים?

כמה עולה מונית לנתב"ג? ואיך אפשר להוזיל מחירים? אם יש לכם טיסה בקרוב ואתם מתלבטים לגבי הדרך שבה תוכלו להגיע לשדה התעופה – חשוב שתדעו מהן העלויות של הנסיעה:

מי שטס לחול בקרוב, בוודאי לא חסך בהוצאות על טיסה ישירה ונוחה אל היעד, החלפת השקל במטבע המקומי של היעד, הזמנת חדר ראוי בבית מלון או דירה נעימה ושאר הוצאות שכרוכות בטיסה אל מדינה אחרת. אחת ההוצאות בדרך אל היעד, נוגעות לעלות הנסיעות לשדה התעופה וחזור, כמו גם עלויות ימי חנייה עבור המכונית הפרטית. בשל העבודה שחנייה בנתב"ג יכולה להיות יקרה יחסית – רבים בוחרים להזמין מוניות זולות לנתב"ג דרך האתר בלינק. אבל איך מוצאים מונית טובה? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב בבחירה:

המלצות מקצועיות בטיחות וניסיון

חשוב לדעת כי עד כמה שהעלויות חשובות לכם – מה שחשוב לשים עליו לה הוא המלצות על נהג מונית מנוסה או על חברות הסעות מקצועית שנהגיה נוהגים בצורה יעילה, אבל גם בטוחה. הבטיחות שלכם קודמת לכול! לכן יש לבחור הסעה מחברה מסודרת בלבד שיש בה נהגים מיומנים. שום הון שבעולם אינו שווה פציעה שלכם או מעורבות בתאונה קטלנית. לכן יש לבחור נהגים מיומנים ומנוסים בלבד. גם את חברת ההסעות יש לבחור תוך מתן תשומת לב למקצועיות, לניסיון ולהכשרה של הנהגים. 

מחירון מוניות לנתב"ג

אם תרצו למצוא את המחיר הטוב ביותר להזמנת מוניות לנתב"ג מראשון לציון למשל, מומלץ להכנס למחירונים ולבצע השוואת מחירים. כיום יש חברות הסעות שמציעות מחירון אוטומטי שמציג את המחיר בהתאם ליעד ממנו יוצאים אל שדה התעופה. בכך אפשר לבצע השוואת מחירים בקלות. לעיתים יהיה צורך לטלפן לחברת המונית ולבדוק את המחיר. ובכך להגיע להחלטה. 

בחירה נכונה 

מלבד השוואות המחירים ומתן תשומת לב לבטיחות- רצוי לבצע בחירה בחברת הסעות לנתב"ג שתהיה יעילה ואמינה, שתספק נהג מקצועי שיגיע בדיוק בזמן הנכון לאסוף אתכם, שתייעץ לכם לגבי לוחות זמנים ותספק מידע חשוב, כמו גם מונית מרווחת עבורכם ועבור המטען שאתם לוקחים עמכם. בכך תבצעו בחירה נכונה ותגיעו ליעד בקלות. 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט