פנק את הרכב שלך עם גאדג'טים מגניבים
אביזרים לרכב

פנק את הרכב שלך עם גאדג'טים מגניבים

כידוע, הנהג הישראלי מבלה שעות רבות ברכב שלו, יש אנשים הנוסעים שעה הלוך ושעה חזור כל יום בשביל להגיע לעבודה ואם יש פקקים אז אפילו יותר. בסופי השבוע אנו מעמיסים את המשפחה על הרכב, לפעמים נוסעים לבקר קרובי משפחה ולפעמים לטיול משפחתי. אם אתם מבלים כל כך הרבה זמן ברכב אז למה שלא תשקיעו בו קצת?

אני לא מתכוון לצמיגים או לענייני מכונאות, אני מתכוון למה שלא תשקיעו במשהו שיהפוך את הנסיעה לנעימה יותר ואפילו משעשעת. אני מתכוון למבחר הגאדג'טים שיש היום עבור הרכב, אולי הגיע הזמן לפנק את הרכב עם גאדג'טים מגיבים? הגאדג'טים יכולים לשדרג עבורכם את כל חווית הנסיעה ואפילו לתרום לנוחות שלכם ברכב.

דוגמאות לגאדג'טים מגניבים לרכב:

חישבו כמה פעמים קרה לכם שאמרתם חבל שאין לי פנס לרכב או שהיה לכם פנס אבל הסוללות שלו היו גמורות. כאשר נוסעים ברכב קורה הרבה פעמים שצריכים פנס. לפעמים נופל משהו בחשיכה, בתור הרכב מתחת לכיסא או אולי שמעתם משהו נופל בדיוק כאשר יצאתם מהרכב, בעזרת פנס ניתן למצוא כל פריט שנפל. אבל אני לא מדבר על סתם פנס, הרי היום בכל טלפון יש פנס. אני מדבר על גאדג'ט שהוא פנס שאינו דורש סוללות. פנס זה עובד על מנוע דינמו ידני, כמה סיבובים ויש לכם אור. אפילו אפשר באמצעותו להטעין את הטלפון הנייד וזה יתרון ענק.

גאדג'טים מגניבים לרכב גם יכולים לחסוך לכם כסף. מכירים את זה שאתם נוסעים ורוצים לעצור לכוס קפה בתחנת דלק, זה אפילו חשוב מאוד בשביל הערנות שלכם בכביש. הבעיה היא שכל עצירה כזו עולה לכם בכוס קפה שכלל אינה זולה בימינו. תרמוס דו צדדי לרכב יכול לחסוך לכם כסף. בתרמוס תוכלו לקחת קפה חם מהבית ולשתות מתי שתרצו. היתרון הענק של תרמוס דו צדדי הוא שניתן לשים בו זמנית שני סוגי שתייה, למשל קפה ותה או קפה נטול קפאין בצד אחד וקפה רגיל בצד שני.

מכירים את כל המטבעות שמצטברים לכם ברכב. כך פעם שיש לכם כמה מטבעות אתם זורקים אותם שם בתא הקטן. זה דווקא די טוב, ככה כל פעם שתצטרכו כמה מטבעות, למשל במגרש, הם יחכו שם עבורכם. אבל לפעמים אתם מתחילים לחפור ולחפש את המטבעות שאתם צריכים וסתם מעכבים את כולם מאחוריכם. מעכשיו אפשר להשתמש בפורט מטבעות, ממש כמו באוטובוס, ולארגן את המטבעות שלכם בצורה מסודרת.

גאדג'טים לאוטו הם בעצם פינוק עבורכם, הם הופכים את הנסיעה וכל מה שמתרחש בסביבת הרכב לנוח יותר ונעים יותר.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט