מקרר לרכב

מקררים לרכב- מקררי העתיד

תמונה: אתר לנדרס מקררים.

רוב האנשים אינם מודעים לעובדה שיש מקררים מיוחדים המיועדים לרכב. אחרים מודעים לכך שיש מקררים קטנים בלימוזינות אך מעבר לכך הם אינם יודעים דבר על אפשרות רכישת מקררים לרכב. מאמר זה יספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים.

מדוע זקוקים למקרר ברכב

כל אחד מאיתנו מודע לעובדה שהחודשים החמים בישראל גורמים לכל אחד לחלום על משקה קר שירענן אותו באמצע נסיעה.

דבר זה אפשרי אם מחליטים לקנות מקרר קטן לרכב בו ניתן למקם מספר בקבוקים ופחיות של שתייה.  אם עד היום רוב האנשים חיכו לאותו רגע בו הם יוכלו לקנות משקה קר באחת מתחנות הדלק, כיום לא צריך להמתין יותר, כל שצריך הוא לקנות מקרר לרכב, לדאוג שיהיו בו פחיות אישיות ובקבוקי שתייה באופן קבוע ובימים החמים והצמאים של הקיץ, כל שתצטרכו לעשות באמצע נסיעה הוא לפתוח את המקרר, להוציא את הפחית הקרה של המשקה התוסס, לפתוח אותה ולהרגיש כאילו הגעתם לגן עדן.

ההבדל בין המקררים השונים

חשוב לקחת בחשבון שרוב המקררים המיועדים לרכב הם מקררים קטנים מאוד עד קטנים. רוב המקררים שמוצעים לצרכן בעלי יכולת קיבול של 11 עד 25 ליטרים וניתן לבחור באותו עיצוב שמתאים לרכב שלכם. יש אנשים שבוחרים במקרר בצורת פחית שתייה ואילו אחרים מעדיפים מקרר נייד מזוודה או מקרר בעל דלת שקופה לרכב. מקרר לרכב בדרך הינו בדרך כלל מקרר קטן מאוד שמקבל את הכוח החשמלי שלו מהמצת של הרכב.

הוא בדרך כלל ממוקם בתא המטען של הרכב או ליד המושב האחורי ברכב ומתאים לאנשים שמבלים את רוב היום ברכב וכל עצירה למטרת קניית שתייה או אוכל תגרום לבזבוז של זמן יקר. מקרר זה אינו לשימוש ביתי או משרדי וניתן להשתמש בו אך ורק ברכב. מקרר משרדי לעומת זאת מגיע בהיצע גדול יותר של נפחים וניתן להשתמש בו גם בחדרים בבית. ניתן לנייד אותו ממקום למקום במשרד שכן הוא בדרך כלל קל משקל והמחיר שלו אינו יקר.

למידע נוסף על מקררים לרכב באתר לנדרס, ליחצו כאן