ציוד תאורה מקצועי לכל אירוע

ציוד תאורה מקצועי לכל אירוע

כל הפקת אירוע מורכבת מהמון פרטים קטנים, הן בתחום המזון, העיצוב, הלוגיסטיקה והן בפן המוזיקלי. כל אירוע צריך תקליטן, מעצבים, מפיקי אירוע, תאורה ועוד. אחד הציודים החשובים ביותר בכל אירוע ללא כל ספק הוא ציוד התאורה, זאת מכיוון שאווירת האירוע מתחילה בתאורה. התאורה משפיעה עלינו גם שאנחנו לא שמים לב, כי אם המקום מואר מדי או חשוך מדי, זה יכול להרוס או להרים את כל האירוע. 

ציוד מקצועי לתאורה

הציוד המקצועי לתאורה מתחיל מפנסי תאורה שנותנים אווירה בכל מיני צבעים, למשל תותח אולטרה סגול הוא ממש לא דומה תותח לד, זאת אווירה שונה לגמרי. לכן חשוב ממש שתדעו מה אתם מכוונים בדיוק מבחינת אווירת האירוע. כמו כן תבדקו את כל ציוד התאורה שאתם צריכים, אם זה גרילנדה, לדים, מכונות תאורה, עשן, כל זה ועוד יכולים להרים לכם את הערב לגבהים שאפילו לא חלמתם. חשוב ממש כאשר אתם משכירים או קונים ציוד תאורה תשימו לב לסטנד התאורה, חשוב שיהיה איכותי, שיחזיק טוב, שיכול להתכונן ובטיחותי, כי בסוף זה הכי חשוב.
מוזמנים לבדוק ציוד תאורה באתר מיוזיקול ולבחור את הטוב ביותר עבורכם!

ציוד נלווה

לרוב לכל ציוד תאורה אתם צריכים ציוד נלווה שכדאי כבר שתשימו לב שיש לחברת השכרה את הציוד הנדרש. כמו למשל רמקולים, מיקרופונים, סטנדים, כבלים, כל מה שאתם צריכים בשביל האירוע שלכם. הכי חשוב שפשוט תעשו רשימת ציוד לפני ותראו שאתם לא מפספסים שום פרט, למשל אם האירוע בטבע אתם צריכים גנרטורים, אתם צריכים כבלים מאריכים, בקיצור לשבת עם מפיק האירוע, לחשוב על כך פרט ופרט ורק לאחר מכן לפנות אל חברת ההשכרה. חשוב שתבואו מוכנים, שתדעו מראש מה אתם צריכים, כי ככה גם תוכלו להוריד עלויות.
באתר זה תוכלו להתרשם ממגוון מערכות הגברה ותאורה!

 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט