החלפת מצבר – איך עושים את זה נכון

החלפת מצבר – איך עושים את זה נכון

הפריט החשוב ביותר בכל רכב הוא המצבר. אם היינו רוצים להמשיל את זה לגוף האדם, הרי שהמצבר הוא כמו הלב שלנו. אנחנו לא יכולים להתקיים בלעדיו. מנגד, אם הוא "מתרוקן", אז אנחנו יכולים להחליף אותו. כך גם המצבר. אם הוא מתרוקן אז אנחנו יכולים להוציא אותו ולהחליף אותו במצבר חלופי. 

החלפת nצבר יכולה להתבצע בצורות שונות, בעיקרון הדבר הנכון מבחינתנו לעשות זה לפנות לגורם מקצועי שיטפל בכך. עומדות לרשותנו מספר אופציות בנושא, למשל, אנחנו יכולים לפנות אל מוסך שמתמחה בכך, אנחנו יכולים לפנות אל חנות שמוכרת ומתקינה מצברים, כולל אפשרות של מסירת מצבר עד הבית, וכן אנחנו יכולים לשכור אנשי מקצוע, קרי ניידות שירות מיוחדות אשר אפשר לפנות אליהן, באופן ישיר או דרך חברת הביטוח. 

ברמת העיקרון, יש צורך לבצע החלפה של מצבר על 3-4 שנים. זה לא קבוע, שכן, יש מצברים שיכולים להחזיק פחות זמן, יש מצברים שמחזיקים מעט יותר זמן, בדרך כלל זמן של 3-4 שנים הוא סביר לחלוטין. חשוב להדגיש, זה תלוי גם באופי וברמת השימוש ברכב. 

כיצד מחליפים מצבר

כאמור, עומדים לרשותנו אופציות שונות אל מי לפנות כמו אל שיא מצבר. אחרי שאנחנו בוחרים אל מי לפנות בשביל להחליף מצבר, הרי שעלינו לדעת איך רוכשים מצבר חדש. 

חשוב להדגיש, כשאנחנו צריכים להחליף מצבר, הרי שעלינו לרכוש מצבר חדש, מקורי ומלא. אין טעם לקנות מצבר ממוחזר ובטח לא מצבר שאיננו מקורי. אנחנו חייבים לקנות מצבר של חברה מוכרת, לשם כך עלינו לקבל את המסמכים שיוכיחו זאת, כולל אחריות לשנה או שנתיים. כך נוכל להיות בטוחים שאכן מדובר במצבר איכותי, חדש, מקורי, מצבר מלא שיכול לשרת אותנו לשלוש או ארבע שנים. 

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט