כל מה שיש לדעת לגבי גישור גירושין

כל מה שיש לדעת לגבי גישור גירושין

רבים אינם יודעים זאת, אבל לעיתים את תהליך הפרידה בין בני זוג נשואים או ידועים בציבור אפשר לנהל דרך גישור ולא באמצעות ייצוג של עורכי דין בבית המשפט. תהליכי גישור נחשבים עדיפים ויעילים יותר בדרך כלל והם גם חוסכים זמן, כסף ומשאבים. אז מה צריך לדעת על גישור? כל הפרטים החשובים, בהמשך.

מגשרים מוסמכים העוסקים בדיני משפחה מספקים בדרך כלל לבני הזוג את היכולת להתגרש מבלי להגיע אל כתלי בית המשפט. תהליך כזה נועד כדי לייעל את הגירושין ללא צורך בהגשת תביעות, בהגעה אל דיונים בבית המשפט, תוך בניית תהליך שנחשב קל פשוט יותר ופחות הרסני למבוגרים ולילדים.

מגשר מטרתו לייצר הסכמות בין שני בני הזוג ולאפשר סידור גט שבו ההסכם בין שני הצדדים יתאים לכולם ויספק את הצרכים הרצונות והדרישות של כל אחד מהצדדים.

המגשר ידע לענות על שאלות של בני הזוג, הוא ידע לתווך בין הצדדים, לספק מענה לשאלות או לסיבוכים כלכליים ולספק את המידע החשוב ביותר עבור תהליך קצר וקולע.

 

מה אפשר לקבל בגישור

מגשרים מומחים המוסמכים בדיני משפחה הם כאלה שיערכו את ההסכם בצורה המהירה ביותר, אבל גם כזאת שבוחנת ומקבלת את הרצונות של שני הצדדים. התהליך חוסך הרבה כסף משום שאין צורך בתשלום שכר טרחה גבוה לעורכי דין ואין צורך בתשלום על ייצוג בבית המשפט ועל שאר שירותים יקרים.

מי שיפנה למגשר יוכל לקבל פתרון ראוי תוך פגישה אחת או שתיים ולעיתים יותר, בעיקר כשמטרת הפגישה היא לסיים בצורה טובה ועניינית את התהליך. בשל כל אלה רבים פונים למגשר כשרוצים להתגרש בצורה יעילה, טובה וידידותית.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט