השוואה בין אופנועי שטח מובילים

השוואה בין אופנועי שטח מובילים

סוגי אופנועים וחברות ייצור רבות מתחרות ביניהם מידי שנה על תארים שונים, קראו בהרחבה באתר מוטוספורט. מהירות, חוזק, עוצמה, נוחות ועוד. השוואה בים אופנועי שטח מובילים היא לא פשוטה שכן ישנם אספקטים שונים עליהם אפשר לעשות תחרות בפני עצמה ועדיין, ננסה להביא לכם כאן תכונות והשוואות בין אופנועי שטח מובילים.

השוואה בין אופנועי שטח מובילים 

נוחות:

מידי שנה ישנה תחרות בין שלל תכונות של אופנועים כאמור, אך לא לכל תכונה יש תחרות. על נוחות, איך לא, דווקא יש. באופנועי שטח, ניתן לומר שכמות הפעמים שדווקא אופנועי הונדה לקחו את המקום הראשון מבחינה זו היא רבה.

לא פעם החברה המצוינת הזו עושה פלאים באופנועי השטח שלה וכמעט בכל אספקט היא לוקחת גביע כלשהו. כמובן שישנם עוד חברות שמתמחות באספקט זה אך הונדה, משום מה, מצליחה להפתיע את שוק אופנועי השטח כל פעם מחדש. זה די מדהים יש לומר.

מהירות:

קוואסקי, גם בדגמי השטח שלה, יוצרת תחרות די טובה ולא פעם היא מצליחה לשבור את השיאים של עצמה בכל מה שקשור למהירות אופנועי השטח שלה. הם חזקים מאוד, יציבים, בעלי מתלים די גבוהים ומאוד משוחררים וקלילים ולא סתם רבים בוחרים באפשרות זו, כאשר הם רוכשים אופנוע שטח 125 למשל.

עוצמה:

כשאומרים את המילה "עוצמה" על כלי תחבורה כלשהו, במיוחד כאשר מדובר באופנועים, ישר המחשבה רצה לכיוון חברת ימהה. אחת מחברות ייצור האופנועים הגדולה בעולם, אינה סתם באה באופן מושלם עם המילה עוצמה. היא זכתה בזה בזכות, והיא גם דואגת להראות את זה כל שנה מחדש למתחרות שלה.

אופנועי הרפתקאות 

לא כל אופנועי ההרפתקה נוצרים שווים, וחלקם יכולים לפגוע בשטח קשה יותר מאחרים. ישנם אחרים שיכולים לקחת סיבובים חדים יותר ולספק מהירות שלא דומה לשום דבר אחר. מה שעושה אופנועי הרפתקאות זהו השילוב בין שני הגורמים הללו לכדי מכונה אחת ובכך הופך אותו לאופנוע המתאים ביותר לכל רוכב שרוצה לקחת את האקסטרים צעד אחד קדימה.

אופנועי שטח 

אופנועי שטח הפכו ליקירם של הרוכבים. המהירות שהם מספקים טובה למדי עבור נסיעה יומית, ואלה יכולים להתמודד עם שטחים מחוספסים ולא סימטריים במיוחד. בשל אופי היכולת הכפולה של אופנועי השטח, הם זוכים גם בתואר אופנוע ספורט כפולות.

כמה עולה אופנוע שטח מוביל? 

לא תמיד אפשר לענות על שאלה זו באופן ישיר, שכן לכל אחד יש את ההעדפות שלו בקשר למה שהוא רוצה מהאופנוע שלו. יש אנשים שחשובה להם יותר מהירות האופנוע באשר כוחות הסוס שלו. יש אנשים שהמראה הוא הדבר הראשון שהם יבדקו כאשר הם קונים אופנוע – הרבה יותר מאשר דברים שבאמת חשובים שיהיה בו. כך או כך, המחי משתנה בהתאם לבחירה שלכם.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט