קסדות אופנוע לילדים במחירים משתלמים

קסדות אופנוע לילדים במחירים משתלמים

חשיבותה של הקסדה ברורה לכם לחלוטין, וזה בדיוק הרגע לקבל החלטה ולהעניק בטיחות אופטימלית לא רק לעצמכם – אלא גם לקטנטנים, אלה שמצטרפים אליכם לנסיעה בבוקר אל הגן או לביקור אצל סבא וסבתא. כדי להעניק להם את ההגנה האידאלית ולהבטיח לעצמכם ראש שקט לאורך הרכיבה כולה, גם הם זקוקים לקסדה שמותאמת למידות ולצרכים שלהם. איך עושים את זה? הנה כמה טיפים חשובים.

איכות לפני הכול (וגם לפני המחיר)

נדגיש ונזכיר שאפשר בהחלט למצוא קסדות לאופנוע לילדים במחירים משתלמים, ובמקרים רבים תוכלו למצוא במחירים טובים גם את הקסדות האיכותיות והטובות ביותר. עם זאת, לפני שאתם בוחנים את תג המחיר כדאי לעצור ולבדוק האם מדובר בקסדה בטוחה וחזקה. לצורך הדוגמה, אם מצאתם קסדה לילדים לאופנוע שמחירה נמוך להפליא וחתום עליה יצרן שאיש לא שמע עליו (כולל המוכר), יכול להיות שזו רק הוכחה לכך שמדובר בפתרון לא מאוד איכותי. יצרן מוכר ובעל ותק, וכמובן קסדה שעומדת בתקני הבטיחות המחמירים – זה מה שבאמת חשוב.

לא מתפשרים על הגנה מלאה 

גם אם אתם מזהים סביבכם רוכבים צעירים עם קסדות שמכסות רק את חלקו העליון של הראש, זה לא אומר שמדובר בפתרון האידאלי. להיפך. האמת הפשוטה היא שמדובר בחלופה זולה למדי, אבל מעבר לחיסכון במחיר אין לה הרבה יתרונות אחרים, ובכל הקשור לבטיחות ולהגנה על הראש היא אף לוקה בחסר. למעשה, מאז 2019 נאסר השימוש בקסדות חצי, וזו רק עוד סיבה טובה להימנע מפתרונות שיכולים לחסוך לכם בעלויות לטווח הקצר אבל להסב נזקים משמעותיים וחמורים הרבה יותר בטווח הארוך.

התאמה למידות הילד

לבסוף, קחו איתכם את הילד כשאתם מקבלים את ההחלטה ותנו לו למדוד את הקסדה בעצמו. כך תוודאו שאתם בוחרים את הגודל הנכון, שהוא מוגן היטב וכן שנוח לו בתוך הקסדה שתיבחר. חוץ מזה, הקטנטנים אוהבים להרגיש גדולים ופעילים בתהליך קבלת ההחלטות, וזו בהחלט דרך טובה לספק עבורם את הצורך הזה. כך הנסיעה הבאה שלכם תהיה נעימה ובטוחה הרבה יותר, וכולם יהנו ממנה – כולל הצעירים שבחבורה.

צוות יועצי השירות של אופנוסנטר אביזרים לאופנועים וציוד לאופנועים תמיד עומדים לשירותכם בכיף, בכל עת ולכל שאלה התקשרו לטלפון מספר: 0549793930 או בקרו באתר האינטרנט שלנו בכתובת: https://ofnocenter.co.il/.

 

כתיבת תגובה

סגירת תפריט