פריצת רכבים

פריצת רכבים

אם לאחר יום עבודה ארוך, עמוס וקשה ניגשתם לרכבכם וגיליתם כי המפתח לרכב אבד, זכרו כי אין טעם להיכנס לפאניקה או לחוש תסכול וכעס מכך. בראש ובראשונה נסו לשחזר היכן הנחתם את המפתח בפעם האחרונה, ובמידה ומתאפשר בידיכם חזרו למקום העבודה כדי לבצע חיפוש נוסף.

ניתן למצוא אצל רוב הרכבים מפתח ספייר הפותח את דלתות הרכב ומאפשר הנעה, ולכן בדקו האם קיים מפתח כזה אצל אחד מבני המשפחה שיוכל לבוא ולחלץ אתכם. אם במידה וכל הפתרונות האלו אינם מועילים לכם, ולא נמצא המפתח של הרכב מומלץ לפנות אל איש מקצוע מוסמך המעניק שירותי פריצת רכבים.

איזה איש מקצוע מוסמך לבצע פריצת רכבים?

תחום הפריצות הינו תחום העיסוק של מנעולנים שהוכשרו לפתוח, לשחרר ולתקן מנעולים מסוגים שונים. כיוון שפריצת מנעול הינה פעולה המאפשרת כניסה אל בית / רכב / כספת או כל מקום ונכס חשוב ויקר ערך אחר – חשוב לפנות רק אל מנעולן מוסמך שקיבל את כל האישורים הנדרשים לעסוק בתחום כמו אביחי המנעולן.

נוסף לפריצת מנעולים סגורים, למנעולן מוסמך יש את היכולת והאמצעים להתקין דלתות חדשות בבתים פרטיים ועסקי, לשכפל מפתחות, לשחזר מפתחות, לתקן מנעולים מסוגים שונים ועוד פעולות נוספות הדורשות כישורים מקצועיים בתחום המנעולנות.

בחרו רק פורץ רכבים מוסמך

כאמור, תהליך הפריצה כולל פתיחת מנעול וכניסה אל מקום או נכס פרטי בעל ערך. משום כך, כאשר פונים אל מנעולן המתמחה בפריצת רכבים חשוב לבחור רק פורץ רכבים מוסמך. איש מקצוע זה יהיה בעל הרישיונות והאישורים הנדרשים לביצוע הפעולה, ובידיו אסמכתא ותעודת יושר מהמשטרה המוכיחה כי מדובר באדם הגון שמבצע את פריצת המנעול רק לצורך מתן שירות מהיר ויעיל לאלו הזקוקים לשירותיו.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט