טויוטה יאריס

טויוטה יאריס

איך שלא נהפוך את זה, טויוטה יאריס הוא הרכב האמין ביותר בישראל. הקושי להשיג את הטויוטה הוא גדול, ואת היאריס בפרט, הוא קשה הרבה יותר. מהיום, תוכלו למצוא את הרכב האמין ביותר בישראל ולקנות אותו בלחיצת כפתור אחת.

טויוטה יאריס 

טויוטה יאריס מדורגת באמצע מעמד מכוניות המשנה. היא מציעה טיפול זריז, פנים נאות, פיצ'רים ידידותיים למשתמש ודירוג אמינות צפוי וטוב, אך התאוצה האיטית בה, מהווה בה מינוס קטן. ועדיין, אפשר לומר בלי לפחד שמדובר ברכב המושלם ביותר לאדם אחר או לזוג.

טויוטה יאריס הוא רכב מהרמה העליונה בנישא שלו והוא מאפשר את כל הביצועים בקשים ביותר. הוא נוח מאוד ותוכלו לנסוע בו מקרית שמונה לאילת במיכל דלק אחד בלבד.

האם טויוטה יאריס היא מכונית טובה? 

כן, טויוטה יאריס היא מכונית תת-קומפקטית טובה. הוא זמין בסגנונות שונים כמו סדאן והאצ'בק. הוא מתגאה בתא מסוגנן, מרחב ישיבה הגון והמון מאפיינים סטנדרטיים, כולל מסך מגע בגודל 7 אינץ', Apple CarPlay ואזהרת התנגשות. 

עם ההגה המהיר והנוח, יחד עם המתלים המתוחים, היאריס מהנה לנהיגה. היא מתאימה לאנשים מבוגרים וצעירים כאחד. בנוסף, שנה אחר שנה, היאריס גורף פרסים רבים על איכות הנסיעה שלו וכמובן על צריכת הדלק הנמוכה שכל כך מאפיינת אותו.

מה כל כך מיוחד ביאריס? 

טויוטה יאריס, נותנת לכם כמעט כל מה שתוכלו לבקש במכונית קטנה, למעט תאוצה מהירה. מנוע ארבעת הצילינדרים של יאריס מקריב עצמו למען צריכת דלק נהדרת. 

עבור רוב מחפשי הערך במכוניות, היאריס היא פשרה משתלמת. היאריס, נבחרה בתור פיינליסטית לפרס מכונית המשנה הטובה ביותר לשנת 2020.

האם עלי לקנות את טויוטה יאריס? 

יאריס היא בחירה מצוינת אם אתם רוצים מכונית מעשית ומהנה לנהיגה אך לא רוצים להוציא הרבה כסף עליה. המחירים מתחילים ב 65 אלף ש"ח בלבד, בדקו מחירים באתר טויוטה חי מוטורס

יאריס אינה הבחירה המשכנעת היחידה בקטגוריה שלה, אך היא בהחלט שווה את הכסף. רכב זה הוא מהטובים ביותר בקטגוריה שלה והיא מבטיחה רמה גבוהה של איכות וגימור.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט