הכל על מחירי מצברים

הכל על מחירי מצברים

מה הוא מצבר?

מצבר הוא למעשה חלק אשר ימצא לרוב בכלי הרכב השונים וכשמו כן הוא ותפקידו למעשה זה ליצבור בתוכו אנרגיה חשמלית לטובת הפעולות השונות ברכב אשר דורשות מטען חשמלי בכדי לפעול, כמו למשל הנעת הרכב או התאורה שלו הן החלקים העיקריים ברכב אשר מתפקדות בזכות המצבר.

האם מצבר יכול לשבוק חיים?

מצבר טוב יכול להחזיק לכמה שנים טובות ללא כל הפרעות או תקלות טכניות לרוב, אבל ישנם מקרים בהם המצבר יכול לשבוק חיים בין לילה וזאת כאשר אנו משאירים בטעות את אורות הרכב דולקים למשך כמה שעות טובות מבלי שהרכב מונע. זוהי דוגמא למקרה בו חוסר תשומת לב עלולה להוביל לריקון מלא של המצבר ובמקרה כזה ניתן לפעול בשני דרכים הראשונה היא להזרים אנרגיה חשמלית אל המצבר התקול בעזרת מצבר אחר של רכב המוליך את המטען החשמלי בעזרת כבלים. מחברים שני כבלים בין שני המצברים לוחצים מעט על הגז כאשר הרכב על ניוטרל ובכך מעבירים אנרגיה חשמלית למצבר התקול. ישנם מקרים בהם המצבר שחוק לחלוטין ואף כבל לא יעזור לו לחזור לחיים במקרים כאלו יהיה עלינו לרכוש מצבר חדש.

איפה קונים מצברים?

את המצבר החדש יהיה ניתן לקנות במוסכי רכב או חנויות המעניקות ומורשות לתת שירות שכזה. הרכבה של מצבר חדש בתוך הרכב אינה מסובכת במיוחד אך אם אין אנו בטוחים כיצד לעשות זאת בצורה מדוייקת ניתן לבקש מאחד עובדי המקום שיעזור לנו בהרכבה ויעשה זאת בצורה בתוכה יותר, זאת על מנת למנוע תקלות נוספות ברכב שעלולות להגיע בעקבות זה.

מחירי מצברים.

מחירי מצברים עולים בטווח של כמה מאות שקלים ולפני שרוכשים אחד יש לבדוק האם המקום אשר בו אנו קונים מורשה בכלל למכור סוג זה של מכשיר. למידע נוסף היכנסו לאתר https://www.solomycar.co.il/

כתיבת תגובה

סגירת תפריט