גולן בכור סוחר רכב

חילוצי שטח? למה כדאי לפנות רק למקצוענים בתחום?

רכב המתחפר בשטח אינו יכול להיחלץ בכוחות עצמו אלא אם מדובר במקרים מסוימים. אחד המקרים לדוגמא הוא ג'יפ שעליו כננת שניתן לחבר אתה לעץ או לסלע מוצק כדי שתבצע את הגרירה. רכב תקוע הינו, לרוב, ג'יפ אשר אירעה בו תקלה, שהוצף במים, אשר נכנס לתוך איזור בוצי במיוחד. תקלות מעין אלו עלולות לקרות גם לרכבים רכים המגיעים למקומות בעייתיים כאלו מטעות, משיקול מוטעה ועוד. הסיבה העיקרית לכך היא שאין מתחת לגלגלים אחיזה יציבה לנסיעה והם מתחפרים ושוקעים. במקרים רבים המשך ניסיון חילוץ עצמאי גורם להתחפרות רבה יותר.

עזרה חיונית

כדאי, במקרים כאלו ובמקרים אחרים בעייתיים נוספים להזמין חילוץ מקצועי. החשש הוא להיתקע לשעות לילה וגם לנזקים חמורים לרכב כמו לפגוש, לעוגן ולמכלולים שונים המצויים מתחת הרכב ועליו. בנוסף, נזקים לרכב הנוצרים בעת חילוץ על ידי מחלץ שאינו מקצועי עלולים שלא להיות מוכרים בחברת הביטוח המבטחת. מוסך נייד העוסק גם בחילוצי שטח פעיל לאורך מרבית היממה ויגיע לרכבים תקועים במקומות שונים בארץ. תהליך החילוץ יכול לארוך זמן קצר כאשר מדובר על מקרה קל או מספר שעות בהם יש להשקיע מאמץ רב ולהיעזר באמצעים רבים ומגוונים. 

לחילוץ מהיר הזמינו את עמי FIX >>>

תהליך החילוץ

התהליך מתחיל עם בוא הצוות למקום עם ניידת השירות, איתור הבעיה ותכנון החילוץ. לרשותו יש מגוון כלים ומכשירים ובין היתר: רצועות חילוץ אלסטיות, רצועות הרמה, שאקלים, מגבהי חילוץ והרמה, אתי חפירה, משטחי בסיס לג'ק, פנסי ראש וציוד נוסף. המחלצים ישתמשו בכל הפריטים הללו או בחלקם עד אשר ישחררו את הרכב ממקום השקיעה ללא נזקים. מומלץ להזמין מוסך נייד בעל מוניטין הקרוב לאזור ההתחפרות. הוא יגיע במהירות האפשרית לעזרה.