מוניות גדולות

מוניות גדולות

נסיעה לנתב"ג יכולה להיות דבר מאתגר. נכון שאפשר להגיע עם הרכב הפרטי אולם לא תמיד זה משתלם כלכלית או נוח. גם החשש להשאיר את הרכב בחניון ללא השגחה הוא לא משהו שייתן לנו שקט בטיול שלנו לחו"ל. בהיעדר בן משפחה שיכול לקחת אותנו ולהחזיר אותנו האופציה הטובה ביותר תהיה ככל הנראה להשכיר מונית שתסיע אותנו אל שדה התעופה ואולי אף לקבוע מראש עם חברת המוניות שישלחו לנו מונית גם בנחיתה בחזרה במועד ובשעה הצפויה.

מהי מונית גדולה לנתב"ג?

מוניות גדולות כמו של שחף הסעות הן מוניות שיכולות לשאת כמות גדולה יותר של אנשים מהמוניות הרגילות וגם תא המטען שלהן יהיה גדול יותר עבור הציוד והמזוודות. כך למשל מונית רגילה יכול להסיע עד 5 אנשים (כולל הנהג) כמו כל רכב פרטי סטנדרטי. תא המטען סטנדרטי ויכול להכיל בדרך כלל עד 2 מזוודות. לכן מוניות רגילות מתאימות לאנשים פרטיים או עד 2-3 אנשים לכל היותר. החל מ4 אנשים ועד 6 אנשים ניתן להזמין מונית גדולה יותר שיכולה להסיע עד 6 אנשים בנוסף לנהג ויש למונית תא מטען גדול יותר שיכול להכיל יותר מזוודות וכבודה.

האם מונית גדולה תהיה יקרה יותר?

כמובן שמונית גדולה תהיה מעט יקרה יותר ממונית רגילה בדרך כלל, זאת בשל העובדה שכלי רכב גדול יותר גם צורך יותר דלק וגם מבחינת כמות האנשים והכבודה המשפיעים על המחיר של השירות. למרות זאת, חברת המוניות שלנו יודעת לנצל היטב את ההסעות לשדה התעופה כדי להרוויח גם לקוחות בחזרה משדה התעופה ובכך מספקת שירותי מוניות גדולות לנתב"ג במחירים מוזלים יותר מחברות אחרות. על כן לפני הטיסה שלכם לחו"ל השתדלו לתאם עמנו תאריכים ושעות לנסיעות הלוך וחזור ונשמח לספק לכם הצעת מחיר משתלמת במיוחד.