עורך דין תאונת קורקינט

זריז ומסוכן – מתי כדאי להסתייע בעורך דין תאונת קורקינט?

בעבר קורקינט נחשב לצעצוע לילדים, כיום רבים נעזרים בקורקינט חשמלי ככלי תחבורה לכל דבר. רואים אותו חולף בעיקר ברחבי הערים הגדולות, במהירות בלתי מבוטלת. נתאר כמה מקרים שבהם, אם הייתם מעורבים בתאונה, כדאי להסתייע בשירותיו של עורך דין תאונת קורקינט.

פגיעה מרכב, בשעת שימוש בקורקינט

עורך דין תאונת קורקינט מסביר שמי שרוכב על קורקינט עלול למצוא עצמו נפגע על ידי רכב, בין אם בהיותו על מדרכה ובין אם בהיותו בכביש. פגיעה על ידי רכב נחשבת כתאונת דרכים וחשוב להיעזר בעורך דין המתמחה בתאונות דרכים בכלל ובתאונות קורקינט בפרט. עורך הדין יכול לסייע בהגשת תביעה אל מול חברות ביטוח, ביטוח לאומי וכן מול הנהג הפוגע.

פגעה בהולך רגל על ידי קורקינט

יתכן שהקורקינט נראה כמו אמצעי המשמש לתחבורה שמוגבל מאוד במהירות התנועה. הוא לא מהיר כמו אופנוע ואף לא כמו קטנוע. יחד עם זאת, הולך רגל שנפגע על ידי רוכב קורקינט עלול לסבול מנזקים רפואיים משמעותיים ואף לסבול מירידה בכושר העבודה, נכות זמנית או נכות קבועה. לכן, אם כהולכי רגל נפגעתם על ידי קורקינט שפגע בכם, כדאי להסתייע בעורך דין המתמצא בכך, כלומר עורך דין תאונת קורקינט.

פגיעה בשל תשתיות פגומות בעת רכיבה על קורקינט

אם אתם משתמשים בקורקינט לצורך נסיעה לעבודה או לכל מטרה אחרת, יתכן שמצאתם את עצמכם נפגעים בשל תשתיות פגומות. לדוגמא, היתקלות במכסה ביוב עקום או החלקה בשל תשתית לקויה אחרת. גם במצבים כאלה, הפגיעה עלולה להיות משמעותית, להוביל לכאב, סבל, אובדן השתכרות ועוד. במצבים כגון זה כמו גם אם הפגיעה אירעה במסגרת העבודה, כדאי להסתייע בעורך הדין אלי מאור המתמחה בכך.