אוטובוס לעומת מיניבוס - כל ההבדלים

אוטובוס לעומת מיניבוס – כל ההבדלים

אם אתם רוצים להזמין מיניבוס או אוטובוסים להשכרה עבור החברה או כל צורך אחר, אבל אתם לא יודעים מה לבחור, הגעתם למקום הנכון.

במאמר הבא נראה לכם בדיוק מה ההבדלים בין אוטובוס למיניבוס ומה יותר מתאים לצרכים שלכם.

ההבדל הפשוט והנראה לעין בין אוטובוס למיניבוס הוא כמובן הגודל ומספר המקומות. אוטובוס יכול להכיל בתוכו עד 60 נוסעים כאשר מיניבוס יכול להגיע מקסימום עד 30 מקומות וגם זה במיניבוסים גדולים יותר. 

מיניבוס ממוצע יכיל בסביבות 20 איש. 

אבל כמובן יש הבדלים נוספים שעליכם לקחת בחשבון. המשיכו לקרוא כדי לדעת מהם. 

אוטובוס לעומת מיניבוס – ההבדלים:

אחד ההבדלים הבולטים בין מיניבוס לאוטובוס הוא העובדה שהנסיעה במיניבוס יכולה להיות טובה יותר או גרועה יותר מאוטובוס. באופן כללי הנסיעה באוטובוס, גם אם הוא חדש אינה יכולה להיות נוחה כמו נסיעה ברכב פרטי. 

האוטובוס גדול ומגושם וזז בצורה לא נוחה על הכביש כך שלאחר נסיעה ממושכת אפשר להרגיש חוסר נוחות מסוים.

אולם מיניבוסים חדשים של חברת הסעות מקצועית יכולים לדמות לגמרי נסיעה ברכב פרטי ומבחינת נוחות הנסיעה אין ספק שהם נותנים חוויה טובה יותר. 

עם זאת, עליכם להבין מה חשוב לכם. אם אתם רוצים, למשל, לשים את כל התלמידים או העובדים במקום אחד, אוטובוס יהיה פתרון יותר יעיל, אולם אם יותר חשוב לכם שהנסיעה תהיה נוחה ללא פשרות, מיניבוס ייתן לכם מענה טוב יותר למרות שאז, יתכן שתצרכו כמה מיניבוסים עבור כמות האנשים שיש לכם. 

מבחינת פקקים בהרבה מקומות לא יהיה הבדל בין אוטובוס למיניבוס שכן שניהם נחשבים כלי רכב ציבוריים ויכולים לנסוע בנתיב התחבורה הציבורית. במקומות אחרים מיניבוסים יכולים להגיע מהר יותר בגלל מהירות גבוהה יותר שמותרת להם.