תיקון שערים חשמליים

לאור העבודה הרוטינית והמאסיבית של שערים חשמליים, נוצרות בהם עם השנים תקלות שונות. חלקן נובעות מבלאי טבעי ושחיקה של החלפים וחלקי המתכת, מקצתם מתקלקלים עקב חבלה או תאונה.

 

שכיחות התקלות בשערים חשמליים

לאור העובדה שהשערים החשמליים נמצאים בשטח הפתוח, פגעי מזג האוויר משפיעים עליהם מאד. הן השמש היוקדת ובמיוחד בקיץ והן הגשמים העזים והרוחות בחורף. לכן יש מדי פעם תקלות הקשורות למנגנון המכני, למתח הנמוך ולנזק הטבעי עקב המצבים הללו.

 

תיקון שערים חשמליים

כאשר מתרחשת תקלה, קיימת חשיבות גבוהה לתקן אותה תוך זמן קצר כדי שהמקום לא יהיה פרוץ וכל רכב יוכל להיכנס פנימה, דבר שהוא בעייתי בהיבטים רבים כמו בכניסה למפעלים או בפאן הבטחוני כשמדובר על כניסה ליישובים.

אנשי השירות המיומנים אשר מגיעים למקום תוך זמן קצר לצורך תיקון שערים חשמליים בוחנים את מצבו של השער, מאתרים את התקלה ובהתאם לצורך מחליפים את מערכת הבטיחות, חלקי הפלסטיק, מתקנים את מסגרת המתכת וכל צורך אחר. יש גם מקרים של תקלות מהותיות כמו הצורך בהחלפת מנוע, תיקון של מערכת השליטה והבקרה או החלפתה.

 

פעולות מניעה בשערים חשמליים

הדרך הנכונה לטפל בנושא שערים חשמליים היא לבצע בהם תחזוקה שוטפת אשר מונעת מצבים של תקלות חמורות שעלות התיקון שלהן היא גבוהה. בדרך זו מגיעים אנשי המקצוע לשטח מעת לעת ומבצעים כיוון של השער, מחזקים ברגים וחלקים אחרים שהם רופפים. הם מבצעים גירוז בנקודות החיכוך כדי לאפשר פעולה מהירה של השער לכל כיוון, כדי שהוא לא ייתקע במהלך הפתיחה או הסגירה.

כאשר מבצעים טיפולי מנע, יוצרים מצב שבו התקלות הן לעיתים רחוקות וכך נהנים מפעולות שוטפות ואיכותיות של שערים חשמליים מעולים.

 

מוזמנים לפנות אל חברת קשת מערכות.