שומר חניה – אביזר בטיחות לרכב ששומר לך על החניה, הרכב והבריאות

שומר חניה – אביזר בטיחות לרכב ששומר לך על החניה, הרכב והבריאות

כמה פעמים חזרת הביתה מהעבודה, בילוי, קניות או ביקור אצל ההורים של זוגתך (שתחיה) ומצאת שמישהו חונה לך בחניה הפרטית? המצב הזה מוכר לרבים ומאוד מתסכל. איתור בעל הרכב שתפס לך את החניה עלול לארוך זמן רב וגם מבחינה חוקית האמצעים העומדים לרשותך מוגבלים. אתה לא יכול למשל לגרור לו את הרכב או להוציא לו את האויר. אפילו מדביקי המדבקות למיניהן חשופים לתביעות בגיון השחתת רכוש. בשלושת הפיסקאות הבאות תמצא את כל הפרטים אודות מוצר הנקרא שומר חניה שמספק פיתרון פשוט, יעיל ואלגנטי לבעיה הזו בדיוק ויחסוך לך את התיסכול הקבוע וחיפוש החניה החלופית.

מה זה בדיוק שומר חניה?

שומר החניה לרכב הוא מחסום מתקפל, פשוט המותקן בכניסה לחניה שלך. כשהרכב שלך נמצא בחניה, המחסום מורד והרכב שלך יכול להמצא בתוך החניה. לאחר שהוצאת את הרכב מהחניה ושניה לפני שאתה נוסע לעיניניך, אתה יוצא מהרכב, מעמיד את שומר החניה הפרטית במצב פתוח ונועל אותו כך. מרגע זה ועד שתחזור ותקפל את שומר החניה המתקפל למצב שוכב אף רכב לא יוכל לחנות לך בחניה. ברגע שהמחסום מורם אתה יודע שאף רכב לא יוכל לחנות לך בחניה. שמרת לך על מקום החניה וגם על הבטיחות – אם לא יכנסו לחניה, אין סיכוי שתיתרחש פגיעה ויגרם נזק.

בשוק קיימים מספר מוצרים מסוג זה, חלקם תוצאת סין וחלקם תוצרת ישראל. במרבית המקרים, המוצר הישראלי הרבה יותר מאסיבי ועמיד לפגיעות, דריסות וחלודה. באתר מ.מ.ש אביזרי בטיחות ניתן למצוא מידע אודות שומר חניה תוצרת ישראל.

המבחר גדול – מה חשוב לבדוק

אז כמו שהזכרנו קודם, יש שומרי חניה תוצרת ישראל ותוצרת סין. השומרים הסיניים עשויים רובם מחומר לא מגולוון בעל עובי דופן דקה על מנת להוזיל את המוצר ולפיכך מתאפיינים בהחלדה תוך זמן קצר יחסית, ושבירה במקרה של התנגשות רכב.

גם לאופן הביסוס והעיגון לקרקע יש חשיבות רבה מבחינת עמידות המוצר בתלאות החיים. מרבית שומר חהניה מגיעים עם נקודת עיגון אחת או לכל היותר שתי נקודות עיגון. שומר עם נקודת עיגון אחת כלל אינו מומלץ כי יעקר ממקומו בקלות מכל פגיעה. שומר עם שתי נקודות עיגון כבר יהיה עמיד יותר אך עדיין יהיה רגיש לפגיעה צידית. שומר חניה בעל שלוש נקודות עיגון מאסיביו לקרקע הנו פיתרון אידיאלי ויעמוד היטב בפגיעה מכל כיוון.

המנגנון המכאני של שומר החניה פשוט מאוד ולא יתקלקל למעט אם התעקם כתוצאה מפגיעת רכב או החליד באופן קיצוני. החלק היחיד במנגנון העשוי להתקלקל הוא המנעול. זהו חלק עדין המשרת בתנאים קשים של רטיבות וכימיקלים. חשב לוודא כי המנעול אינו חלק אינטגרלי מהשומר ושפתיחתו והחלפתו במקרה שנתקע היא פשוטה ואינה מחייבת קריאה למנעולן. הפיתרון המומלץ כאן הוא בחירת שומר חניה לרכב עם מנעול תליה פשוט הניתן לרכישה בנפרד בכל טמבוריה מצויה.

אז בקיצור למה שומר חניה לרכב טוב לך?

שומר חניה אישי הוא פיתרון זול ויעיל שפותר לך בעיה ומציקה של תפיסת החניה שלך ע"י אחרים. בנוסף שומר חניה מגביר את הבטיחות בחניה שלך בכך שהוא מונע כניסת רכבים ומבטל כל אפשרות לפגיעה באנשים, ברכה ו רכוש אחר. השומר הנו מוצר פשוט ואמין בעל מעט חלקים נעים ומנגנון תפעול מאסיבי ועמיד. התקנת שומר החניה פשוטה וכוללת שישה קידוחים ועיגון בעזרת שישה ברגים יעודיים המתאימים למשטח שלך. אם תבחר בשומר חניה איכותי הוא יחזיק מעמד שנים רבות וישרתך נאמנה.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט