אחד השירותים החשובים ביותר בעולם השליחויות, הן שליחויות מהיום להיום. מדובר בשירות שניתן על ידי חברות שליחויות שונות, בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים עסקיים. שירות זה חייב להתבצע על ידי טובי השליחים, אשר ידעו לאסוף את המשלוח ולהעביר אותו אל יעדו בהקדם, לעיתים אפילו תוך מגבלות זמן נקובות. 

הרעיון של שליחויות מהיום להיום נועד לשרת אנשים פרטיים או אנשי מקצוע בתחומים שונים, אשר נדרשים לקבל חבילות ומסמכים עוד באותו יום. למשל, זה נפוץ מאוד בתחום של עריכת דין או ראיית חשבון. אם יש מסמך מסוים שצריך לעבור מבעל מקצוע ללקוח שלו עוד באותו יום, אז יש להזמין שירות שליחויות, על השליח להופיע במשרד, לקחת את החבילה או את המכתב, ולהעביר אותו ללקוח. ישנם מקרים שזה הפוך, כלומר מבית הלקוח אל המשרד. 

כיצד בוחרים חברה לביצוע שליחויות מהיום להיום

ראשית, אנחנו צריכים לוודא שהחברה אכן מספקת שירות מסוג זה. רוב חברות השליחויות כיום מספקות אותו, שכן מדובר בשירות חשוב שמרבית החברות לא ירצו לפספס את ההזדמנות לספק אותו ובכך להרחיב את מעגל הלקוחות שלהן. 

שנית, יש לבחון את מקצועיות החברה, האמינות שלה והיכולת לספק שירות זה באופן אפקטיבי ונכון. אם החברה לא תדע לספק את השירות בצורה נכונה, אז שכל התהליך עלול להיות מאוד בעייתי. במיוחד אם מדובר בשליחות שיש לה ערך כספי, מקצועי. למשל, אם השליח צריך להעביר מסמך בעל משמעות כספית או אחרת, אזי שעליו לעשות זאת בזמן שנקבע. 

שלישית, יש לוודא שהחברה פועלת בדיסקרטיות ולא מעבירה מידע על אופי וסוג השליחויות והחבילות לאיש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *