מה זה פס צבירה מגנט? למה זה מיועד ואת מי זה משמש? איך זה עובד? במאמר הבא נפרט בפניכם את כל מה שכדאי לדעת על פס צבירה מגנט.

פס צבירה מגנט הוא רכבי תאורה, אשר ניתן לחבר אליו גופי תאורה רבים, באמצעות חיבור מגנטי פשוט. לשם הפעלתו יש צורך בדרייבר – שנאי, מכיוון שהזנת החשמל שלו הוא במתח נמוך.

מומלץ להניח את הדרייבר במיקום נוח ונגיש לצרכי תחזוקה דחופים (למשל בארון חשמל). קודם ההתקנה יש לתכנן את מיקומו של הדרייבר, מכיוון שיש להכין לו תשתית מיוחדת.

יתרונות

היתרון הגדול של פס צבירה מגנט הוא העובדה שניתן להוציא ממנו מספר מוקדי אור בבת אחת, בכמה עוצמות, למטרות שונות ובכיוונים שונים.

לפס צבירה מגנט, יתרון נוסף ומשמעותי אף יותר שניתן לפתור באמצעותן מיקומים בעייתיים שנוצרו בנקודות החשמל. הסיבה לכך היא, מאחר שהחיבור לחשמל מפס הצבירה יכול להתבצע בכל מקום ונקודה על פס הצבירה, כך אנו יכולים למשוך חשמל מהמיקום הבעייתי אל המקום הרצוי, בעזרת פס הצבירה.

ישנם סוגים שונים של פסי צבירה מגנטיים, שההבדל ביניהם מתבטא בצורת ההתקנה הרצוי. ניתן להתקין אותם בצורה חשופה של כל הפס, או בצורה מסותרת לגמרי, כמובן חוץ מגופי התאורה המותקנים על הפס.

סוגי פסי צבירה

פס צבירה מגנט שקוע ללא שוליים – מוצר זה מותקן באופן שהוא שקוע כולו בתקרה. ניתן להתקין את הפס בתקרת גבס או בתקרת בטון עם קופסת בטון מוכנה.

פס צבירה מגנט שקוע עם שוליים – הפס עצמו שקוע בתוך התקרה, אך שוליו גלויים.

פס צבירה מגנט צמוד תקרה – המוצר מותקן באופן גלוי על התקרה.

פס צבירה מגנטי תלוי – המוצר מותקן באמצעות כבלים תלויים מן התקרה.

למידע נוסף אודות גופי תאורה לפסי צבירה לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *